İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce ne kadar etkilidir ?

P

postmodern

Misafir
O kadarda yalın değil. Popüler konularda eşsiz işler çıkartsan bile pastanın %15 ine kadar pay alabilirsin. Fakat bu eşsizliği düzgün optimizasyon ile tamamlarsan %45 üzerine çıkarsın. Size tonlar örnek verebilirim başkalarının içeriği ile 1. sayfalarda boy gösterenleri. Artık ortam farklı, ya profesyonel olursun yada bağıra bağıra ölürsün. İdealizm bu işte sökmez. Bu işten hayatını kazanan adamlarız en azından ben öyle... Bu işe yatırım yapıp proje çıkartıp başkalarına yediremem ve sitemin içeriğini düzenlerken bazı kelimeleri belirli bir yoğunlukta kullanmaya veya kullanmamaya dikkat ederim. Bu benim hakkım, sahtekarlık değil.

serki' Alıntı:
niye herkes bu şekilde yalan dolan peşinde diye merak ediyorum, adam gibi site yapın önce google size zaten gerekli pr verir. Sizin bu çöplük girişimleriniz yüzünden google komple türk siteleri banlarsa hiç şaşaırmam. önce iyinet, sonra realist buldu belasını zaten. Senin amacın 500 tane masa geçmesi değil masa hakkında gerekli bilgiyi vermek olsun, emin ol google da ve diğerlerinde çok iyi rating alırsın. Boşuna demiyor herkes "türk ün aklı hepsi dolandırıcılıkta" diye :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi