İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizce ne tür bir forum açayım ?

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar www.fistanbul.com alan adımın üzerine vbulletin forum açtıracağım ilk düşüncem istanbul ile ilgili tanıtım vb. konuların bulunduğu bir forum kurmak tabi bu benim düşüncem sizlerden gelecek önerilerde bana yol gösterecek sizce forum konuları ne olabilir

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Forum İşi Aslında Gereksiz Olur Sizin İçin Boşa Harcanan Emek Olabilir. Eskisi Gibi Popüler Değil Forum Siteleri. Gelir Sağlama Yöntemleri de Oldukça Az. Ama Domain'i Satmayı Düşünürseniz Uygun Bir Fiyat Bildirdiğiniz Taktirde Talip Olabilirim...

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
forum acarsan pisman olursun bence istanbul rehberi gibi bisey kur etkinlikler falan ne nerde nasi giderim nasi gelirim bi nevi fesmekan gibi bisey yada domaini sat bana :p

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Forumculuk öldü artık. Çok sağlam bir alan bulmanız lazım tutması için.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence hiç bir türlü forum açmamalısın.
Bir forum altından onlarca kategori, yüzerlce konu ve binlercede içerik yoksa o forum herkese boş gözükür. Oysaki minimal bir site ile 3-5 kategori çok çok daha mantıkıdır. Örneğin wordpress editleyip böyle bir şey yapabilirsin. Daha mantıklı.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel bir isim istanbul için bi arkadaşlık sitesi kurulabilir

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İstanbul'daki kültür sanat organizasyonlarıyla ilgili geniş çaplı bir portal yapabilirsin. Sinema salıonları, tiyatrolar, gösteriler, kitap fuarları, maçlar vs. Güzel olur bence ama biraz maddi yönden seni zorlayabilir.

İlk aklıma bu geldi.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İstanbul'daki kültür sanat organizasyonlarıyla ilgili geniş çaplı bir portal yapabilirsin. Sinema salıonları, tiyatrolar, gösteriler, kitap fuarları, maçlar vs. Güzel olur bence ama biraz maddi yönden seni zorlayabilir.

İlk aklıma bu geldi.

katiliyorum ama portal degilde template monster serisinde bunun icin mukemmel bir calismalar mevcut aralarindan sec birini diledigini istanul tanitimi icin yap ne de olsa istanbul 2010 kultur baskenti secildi dimi 2010 gecti fakat yenilikler hizla devam ediyor...sende tanitim amacli bir site yapabilirsin hem surekli guncellemen gerekmez hem surekli hit alan bir siten olmus olur tek yapman gereken baslangicta siki bir calisman gerek arkadasim yapmisti izmircitylive die ama suan kapadi cok guzel bir site yapmisti...kapadiginada uzuldum dogrusu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
evcil hayvan sitesi yap, hayvanlarla ilgili bir site yap:peh:

eligran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forum İşi Aslında Gereksiz Olur Sizin İçin Boşa Harcanan Emek Olabilir. Eskisi Gibi Popüler Değil Forum Siteleri. Gelir Sağlama Yöntemleri de Oldukça Az. Ama Domain'i Satmayı Düşünürseniz Uygun Bir Fiyat Bildirdiğiniz Taktirde Talip Olabilirim...
domaini satışa çıkardım bir vakit istediğim rakamı veren olmadı satmayı şuan düşünmüyorum

forum acarsan pisman olursun bence istanbul rehberi gibi bisey kur etkinlikler falan ne nerde nasi giderim nasi gelirim bi nevi fesmekan gibi bisey yada domaini sat bana :p
teşekkürler dostum dikkate alacağım

Bence hiç bir türlü forum açmamalısın.
Bir forum altından onlarca kategori, yüzerlce konu ve binlercede içerik yoksa o forum herkese boş gözükür. Oysaki minimal bir site ile 3-5 kategori çok çok daha mantıkıdır. Örneğin wordpress editleyip böyle bir şey yapabilirsin. Daha mantıklı.
hocam bende forum konularını geniş tutmayı düşünüyordum

güzel bir isim istanbul için bi arkadaşlık sitesi kurulabilir
önerinde değerlendirilebilir

İlk aklıma bu geldi.

hocam dediklerin uygun ama bu sistemi kuaracak güvenilir insan bulmak zor fakat ben şöylede düşünüyorum aynı şeyleri forumdada açabilirim örnek istanbul resturant, sinemalar,v.s

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Klasik Müzikler ile ilgili bir forum olabilir.
icon10.gif
Yada fiskiye satışı forum sitesi.
icon10.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5