İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce ne yapmalıyım ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Annem dedemlerein yanına avusturyaya çalışmaya gitmişti ve bakması için babaannemi getirmişlerdi biz ufağız o zamanlar babam çalışıyor birinin bakması lazım ben o zamanlar 4 yaşında falanım kardeşim ise 1 yaşında ya var ya yok. babaannem o zamanlar bize 1-2 gün baktı ve ansızın bursa ya memlekete geri döndü kimseden habersiz akşam babam eve geldğinde biz tektik ve o zamandan bu yana yaklaşık 23-24 sene geçti ve babaannemi görmek istemiyordum babamda aynı şekilde ama bu sene bursaya gidicez ben evlendim çocuğum bile oldu ama babaannemin haberi bile yok. şimdi bursaya gittiğimizde babaannemi görmeliyim ? yoksa hala o kini içimde tutup görmeden geri mi gelmeliyim ? siz olasanz ne yapardınız? ben görmek istiyorum fakat bir yanımda gitme diyor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Annem dedemlerein yanına avusturyaya çalışmaya gitmişti ve bakması için babaannemi getirmişlerdi biz ufağız o zamanlar babam çalışıyor birinin bakması lazım ben o zamanlar 4 yaşında falanım kardeşim ise 1 yaşında ya var ya yok. babaannem o zamanlar bize 1-2 gün baktı ve ansızın bursa ya memlekete geri döndü kimseden habersiz akşam babam eve geldğinde biz tektik ve o zamandan bu yana yaklaşık 23-24 sene geçti ve babaannemi görmek istemiyordum babamda aynı şekilde ama bu sene bursaya gidicez ben evlendim çocuğum bile oldu ama babaannemin haberi bile yok. şimdi bursaya gittiğimizde babaannemi görmeliyim ? yoksa hala o kini içimde tutup görmeden geri mi gelmeliyim ? siz olasanz ne yapardınız? ben görmek istiyorum fakat bir yanımda gitme diyor.

eğer hayattaysa bence git gör. aradan 20 küsür sene geçmiş. en azından bir helallik al/ver. bu kadar sene kin tutmak benim bildiğim develere mahsus bir şey. gitmişkende neden sizi bıraktığının nedenini öğren vardır elbet bir nedeni. belki şimdi pişmanlık duyuyordur, belki bilmediğiniz şeyler oldu. git öğren ve sonuca göre kinin devam eder yada etmez. denemekten birşey çıkmaz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Büyüklerimiz bir çok tutarsız hareketi olmaktadır. Görmemezlikten geliniz , elini öpmeye gidiniz bayramda.

Şaşırtınız bu daha etkili olacaktır bence..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bazen insanlar yaptıkları hatayı hemen anlıyor olsada bundan geri dönüşleri hızlı olmayabiliyor. Ve bu zaman aralığı uzadıkçada başlangıç noktasına dönmek zor oluyor. Bugün alacağın karar belkide ilerleyen tarihlerde sana bu duyguyu yaşatacak. Bence böyle birşeyle savaşmak zorunda kalmamak için bir fırsat yarat kendine ve babaanneni gör. Alacağın en kötü sonuç "zaten tahmin ediyordum" olur ve hiç bir şey kaybetmessin. Ama sonuç iyi olursada zaten söylenecek hiç bir şey yok :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
gitsem de zaten tanımıyacaktır beni muhtemelen. sanırım gidip görmek elini öpmek en mantıklısı olucak. Ben çocuğumun böyle sorunlarla karşılaşmamasını istiyorum. Akraba kopukluğu olmasın biz akraba nedir bilmedik kimseyide tanımam çocuğumun bu durumda olmasını istemiyorum.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bursanın neresine geliyorsunuz yardımcı olabilirim.

Tavsiyem; Elini öp. öperken o terketdiğin cocuk benim de. Yanlışını anlaycaktır.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
TEŞEKKÜR ederim verdiğiniz nasihatlar için. Bayramın ilk günü gidip babaannemin elini öpeceğim. Bursada buluşmak isteyen varsa görüşelim :)

X

Xman

Misafir
Benimde bir babaannem olacaktı yanlış hatırlamıyorsam :( ne bir kere başımı okşamıştır nede bir gram sevgi hissettirmiştir 20 seneyi geçti görmüyorum, görsemde tanımam zaten. Dünyalar tatlısı bir anneannem vardı 2 sene önce kaybettik hala hatırladıkça gözlerim dolar :(

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bursanın neresine geliyorsunuz yardımcı olabilirim.

Tavsiyem; Elini öp. öperken o terketdiğin cocuk benim de. Yanlışını anlaycaktır.

Tavsiyesinin yarısına uy: Elini öp
Diğer yarısına uyma: Öperken hiçbirşey deme,

İçinde varsa sana karşı bir şeyler, daha da yıkma babaanneni, teselli ver. Mutlaka bir sebebi vardır, söylemese de söyleyemese de.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bu hayat dediğin elbet bir gün biter...
pişman olma pişman

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
buraya yazmayı unutmuşum. Bayramda gittik anneanneme eşim ve ben. Baya oturduk konuştuk ama eskileri açmadım o ağladı ben dinledim öyle geçti torununuda görmek istedi ama kızım biraz rahatsız olmuştu doktora götürdük dışarı çıkarmak istemedim ama kısmet olursa ise en yakın zamanda göstereceğinm torununuda. Sizlerde küs iseniz akrabalarınızla gidin görüşün benim gibi 15 sene beklemeyin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5