İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizce ne yapmalıyım?

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Gün boyu bilgisayar başındayım. Hemen hemen 10-12 saat. Bir websitesinde haber editörüyüm ve sabahları işlerim yoğun oluyor ancak öğleden sonra pek bir yoğunluğum yok. Aynı zamanda www.realoyun.net sitesini kurdum ve biraz onunla ilgileniyorum. Ancak açık söyleyeyim bu kadar net başındayım ve elime 5 kuruş para geçmiyor. Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz geri kalan zamanımda ne yapayım da elime para geçsin ?

dpoyraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Gün boyu bilgisayar başındayım. Hemen hemen 10-12 saat. Bir websitesinde haber editörüyüm ve sabahları işlerim yoğun oluyor ancak öğleden sonra pek bir yoğunluğum yok. Aynı zamanda www.realoyun.net sitesini kurdum ve biraz onunla ilgileniyorum. Ancak açık söyleyeyim bu kadar net başındayım ve elime 5 kuruş para geçmiyor. Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz geri kalan zamanımda ne yapayım da elime para geçsin ?

Bilgisayarınız belirttiğiniz saat kadar açık kalıyorsa açmış olduğum konuya bakmanızı tavsiye ederim. Ek geliriniz olmuş olur. 15 günde 35-40 tl kazanırsınız http://forum.iyinet.com/internetten...e-internetten-para-kazanma-odeme-kanitli.html

turanakca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olalı 40 saat civari oldu bu 40 saatin 20-22 saati programı açık biraktım bakiyem 1 euro oldu su anda az kassak 15 günde 15 euro yapabiliriz galiba.

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cogu kişi net basında size tavsiyem knight online destan severinda 1 car acın 1 gb 7.75 tl den alıyorlar aydan 250 tl kasarsınız tl olarak alıcı benım istediginiz bankaya gonderim ederim :D

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Denedim ve aşırı derecede bilgisayar kastı. Ayrıca antivirüs bilgisayara saldırı olduğunu söyledi. Bu program nasıl kaldırılıyor? Arkadaşım o oyundan hiç bir şey anlamıyorum. Oynayamam da ben onu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5