SİZDE HOTFİLE UZMANI OLUN...

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
44
Reaction score
0
Hotfile.com sitesi dünyanın en fazla kazandıran dosya paylaşım sitesidir. Kazancının büyük bir kısmını dosya yükleme işlemine katkısı olan kullanıcılara yani biz ortaklarına dağıtıyor. Aslın da buradaki amacı kullanıcılarına bir miktar para vererek kendi kazancını daha da arttırmaktır. Ama kullanıcılarına yüklemeleri için verdiği paralar da azımsanamayacak kadar paralar dağıtmaktadır.

Hotfile Uzmanı e kitabında, internetten dosya paylaşımı yaparak kazanç sağlamak ile ilgili yöntemler ve taktikler anlatılmaktadır. Dünya üzerinde 2 milyar internet kullanıcısı hemen hemen her gün işleriyle veya özel ilgi alanlarıyla ilgili indirdikleri dosyaların sayısı 250 milyondan fazladır. TT netten Türkiye’deki internet kullanıcılarının sayısını 30 milyon olarak açıkladı. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. İnternetten dosya indirme işlemleri çoğumuzun da bildiği üzere dosya paylaşım hizmeti veren sitelerden yapılmaktadır. Bu sitelerin en başında ise milyarlarca dolarlık sermayesi ile rekoru kimseye kaptırmayan Hotfile gelir.

Peki, Sen Nasıl Para Kazanacaksın?
Eminim ki internetten program, müzik, video, film gibi şeyler indiriyorsundur.
Peki bunları indirirken para kazanıldığını biliyor muydun?
İşte sende tam bu işi yapacaksın. Örneği son çıkan bir parçayı indirdiğin gibi Hotfile yükleyeceksin daha sonra sitelere göndereceksin işte hepsi bu kadar. Nasıl kolay değil mi?

Pek çok paylaşım sitesi ve sosyal paylaşım web siteleri dosyaları kendilerine ait sunucuda bulundurmak yerine kullanıcılarına da kolaylık olması amacıyla; Hotfile, Rapidshare ve Megaupload benzeri dev dosya paylaşımı sunucularından bu hizmeti sağlamaktadırlar. Hotfile.com sitesi bütün ülkeler için eşit ve adil davranarak, ayrıca kaliteli hizmet sunmasıyla bir numara olmayı hak etmektedir. Bu nedenle de internet kullanıcılarının en sık tercih ettiği site olmaktadır.

Hotfile.com sitesi benzeri siteler gibi Premium üyelik satarak gelir elde ederler. Sizler de zaman kaybetmeden üye olup dosya paylaşmaya başlayabilirsiniz. Yalnız bu size boşu boşuna zaman, emek ve para harcamanıza, kısacası kazançlı olayım derken kaybetmenize neden olur. Hotfile Uzmanı tam bu aşama da devreye giriyor ve bu kayıpları yaşamamak için size yol gösterecek bir kaynaktır. Dosya paylaşabilmek için saatlerce sürecek yıpratıcı upload işlemleri yapmayacaksınız. Yüklediğiniz dosyaları paylaşmak için forum sitelerine yazı yazmak mecburiyetinde kalmazsınız. Yapmak istediklerinizi çok kısa sürede otomatik olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Hotfile Uzmanı E Kitabı sade ve kolay anlaşılır bir içeriğe sahiptir. Kısa sürede bu işin inceliklerini kavrayabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hotfile Uzmanını indirdiğinizde birlikte bedava sahip olacağınız bonuslar sayesinde haftada sadece birkaç saat çalışarak dosya paylaşımı ile para kazanmanız mümkündür. Hotfile Uzmanının size sunduğu en büyük avantaj ise Hotfile.com sitesi benzeri dosya paylaşım sitelerine ücretli üye olmaya ve modem resetlemenize gerek kalmadan sınırsız sayıda indirme yapabilmektir.

Hotfile Uzmanı size oyun dosyaları, program, video, e-kitap vb. dosya paylaşımından para kazanabilmeniz için büyük bir fırsat sunuyor. Yapmanız gereken iş dosya paylaşımıdır. Kazancınızı artıracak çok sayıda püf noktasını yine Hotfile Uzmanı ile öğreneceksiniz. Yalnızca dosya paylaşımı yaparak aylık 300 ile 1.000 TL arası kazanç sağlayacaksınız.

Asıl Bilmeniz gerekenleri ayrıntılı olarak anlatıyorum…
 

gonzales

0
İyinet Üyesi
Katılım
2 Mart 2012
Mesajlar
26
Reaction score
0
1000 indirme başına 2-3 dolar veriliyor.Kanımca çok az.
 

xend34

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Ocak 2012
Mesajlar
71
Reaction score
0
afileteyı kapattı ne ıstıosnuz kı daha
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst