İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SİZE BİRLİKTE ÇALIŞMAYI TEKLİF EDİYORUM

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Teker teker ille de sitelerin hakkında yorum yaptıracaksın bana

ayoclix sitesi site açıldığında üye oldum bir indoclix sitesine olmasına rağmen reklam sayısı çok az fazla kazandırmıyor.
Wishingwellptc sitesi de bu üstteki siteden farkı yok gibi.
Gelelim gagabux sitesine şimdi üyeliğime baktım ki ödememi geri göndermiş yeniden ödeme bile para talep ediyorum ödeme istemek için bana üyeliğini yükselt diyor. Sende dikkat etmedin galiba. Sadece internetteki olumsuz yorumlardan dolayı bile bu siteye üye olmazdım ve linkini burada paylaşmazdım.
888bux sitesinden ödeme alanlar var neobux tarzı bir site ona lafım yok.
Hiddenbux sitesinin ödeme yaptığına inanmıyorum bence o da scam site 0,1 reklam kazancı hiç inandırıccı gelmiyo çünkü standart üye olupta 0,1 kazandıran hiç bir site yok.
Igniteclix siteside az kazandıran sitelerden birisi tahminimce o site için hiç ödeme kanıtı göremedim gezdiğim sitelerde.
Depositbuxda scam girmeye değmez bile.
Goldengoose sitesininde herkes scam olduğunu biliyor zaten. Bunun için açıklama yapmama bile gerek. Bu site ile uğraşırsan sadece zaman kaybı olur senin için.
Neobux en güvenilir ve anında ödeme yapan site.
Indoclixte neobux gibi güvenilirliğinden şüphe duymadığım site..
Cashiumda sözde neobuxa rakip dediler ama günde 3-4 reklamdan başka reklam çıkmıyor.
Onbux ta ödeme yapıyor.
Redhotbux sitesinden ise arkadaşların yazdıklarına göre ödeme alabilmek için çok beklemelisin. Standart üyelere kısa sürede ödeme yapmıyorlar ve ödeme aldığında ödemenin bir kısmını siteye aktarman gerekiyormuş..
Starnaute sitesi hakkında bilgim yok kimseden bu site için bir şey duymadım. Ben bu tarz sitelerle uğraşmam.
Xpclix sitesine gelince de baştan min.ödeme olmayarak iyi üye topladılar bende bundan yararlandım ama reklam sayısı çok çok az günde en fazla 15 reklam çıkıyor. Bu siteden ödeme alayım bende bırakıcam bu siteyi.

Sana tavsiyem üye olduğun sitelerin forumlarının olup olmadıkları varsa forumdaki güncel ödeme yapılıp yapılmadığını iyi araştır. Anladığım kadarıyla üye olduğun tüm ptc sitelerini koymuşsun buraya. Verdiğin 16 siteden ben sadece 5-6sı güvenilir ve sağlam. Ayrıca ödeme kanıtı koyacaksan imageshack'ten upload resmini koy dosya paylaşım sitelerinin linkini koyarsan kimse indirmez.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o kadar laf ettin bu mu yani 15 tanede 3 scam dedin geri kalanlardan al paranı 3 siteye de denemek için tıkla herkes birbirinin dediğinin aynısını diyor kimse kaç tık yaptığını gösteren foto yok herkes başlıyor birinden scam duyuyo bırakıyo böyle olmaz bu iş riske girmezsen nasıl kazanacaksın?

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
o kadar laf ettin bu mu yani 15 tanede 3 scam dedin geri kalanlardan al paranı 3 siteye de denemek için tıkla herkes birbirinin dediğinin aynısını diyor kimse kaç tık yaptığını gösteren foto yok herkes başlıyor birinden scam duyuyo bırakıyo böyle olmaz bu iş riske girmezsen nasıl kazanacaksın?

İyi o zaman scam sitelerle uğraşmaya devam et. Herkes bir şey diyorsa muhakkak haklı bi sebebi vardır. Risk dediğin yatırım yaparsan olur yatırım yapmadan ne riskinden bahsediyorsun sen. Yatırım yapmadan riske nasıl giriliyor? Kaybedecek neyin var yatırım yapmadığın zaman? Hiç bir şey sadece boşa gidenin zamanın oluyor. Sen scam sitelerle takılmaya devam et ileride bu ptc siteleri scam sitede zaman harcaya harcaya hangi sitenin scam olduğunu ya da olabileceğini ileride öğrenirsin benim gibi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi