İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sizede bu mailden geldimi "sedo"

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahada yeni bir mail gelmiş bu almanca galiba

Sehr geehrte Damen und Herren,

ich werde ab 10.07.2006 leider nicht persönlich erreichbar sein.

Ab Mitte August stehe ich Ihnen wieder wie gewohnt zur Verfügung. Ihre
Emails werden natürlich von meinen Kollegen bearbeitet. Wir bitten Sie
allerdingsfür kleinere Verzögerungen um Ihr Verständnis.

In dringenden Angelegeheiten wenden Sie sich bitte an das Transferteam
unter der Telefonnummer +49 221 340 30 170 .

Mit freundlichen Grüssen

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlamadıysam, maili atan kişi tatile gidiyormuş ağustos ortasına kadar. eğer transfer için bir şey lazım olursa numaradan arayın diyor..

F

fatihhk

Misafir
Sevgili Kuzucuklarım,
10.07.2006 dan itibaren bana ulaşamazsınız.
Ağustosun ortasına kadar firardayım ama burada çıraklar var onlar işleri halledecekler.
Fakat bunlar pek bi toylar gecikmeler aksamalar olursa mazur görün ben gelince çekerim kulaklarını.
Acil bir durumda bizim elemanlara +49 221 340 30 170 numarasından ulaşabilirsiniz.
Hadi ben kaçtım...

demiş...

Bu arada sana gelen maile görede sana kapı gözükmüş:D

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim adıma başkası yapıyorsa onu bilmem benim tahminim siteme arama motorlarından gelen keyword lar mp3 ile ilgiliydi bende sedo sitemi mp3 kategorisine ekledim bu yüzden tıklama oranı çok yüksekti o yüzden olabilir diye düşünüyorum sedodan şutlanan kişi nasıl hala hesabına giriş yapabiliyor anlamadım ben hala giriş yapabiliyorum.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yozgatlı' Alıntı:
benim adıma başkası yapıyorsa onu bilmem benim tahminim siteme arama motorlarından gelen keyword lar mp3 ile ilgiliydi bende sedo sitemi mp3 kategorisine ekledim bu yüzden tıklama oranı çok yüksekti o yüzden olabilir diye düşünüyorum sedodan şutlanan kişi nasıl hala hesabına giriş yapabiliyor anlamadım ben hala giriş yapabiliyorum.
ikinci aldigin maile soyleneecek bir sey yok ama
ilk aldigin mail ayni maili bende almistim gecen ay ben geri mail yazarak cevap vermemistim direk telefonla arayarak david le konusmutum Banlanmadi
yani her o maili alan banlanicak diye bir sart yok bence telefon ac daha etkili oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5