Skype'a Devrim Gibi Özellik Geldi !

emirhanbulbul

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Haziran 2013
Mesajlar
242
Reaction score
0
Microsoft firmasının Skype'ı almasıyla MSN kullanıcılarını Skype'a geçirmişti. Geçtiğimiz günler de skype'a gelen güncelleme ile tasarım biraz değişmişti yalnız yeni bir özellik daha eklenmişti ki bu özellik ile skype devrim yaratacak gibi görünüyor.

Yeni gelen özelliğin adı Skype Translator. Yeni özellik ile kullanıcılar sesli tercüme teknolojisini kullanacaklar. Yurt dışında ki biriyle sesli olarak konuşuyorsanız cümleleriniz anında karşı dile çevrilerek sohbet ettiğiniz kişiye iletilir.

Şuan bütün diller eklenmiş değil, şuan sadece İngilizce ve İspanyolca dilleri için çeviri yapılabiliyor. İlerleyen zamanlarda 40 dil için de hizmet vereceği biliniyor.

Fakat Türkçe dilinin de kullanılacağı bilinmiyor. Büyük ihtimal Türkçe dili için de hizmet vereceğini düşünüyoruz. Sonuçta skype Türkiye'de oldukça yaygın kullanılıyor.

Kaynak
 

deccal35

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2014
Mesajlar
84
Reaction score
0
Türkçe dil Eklenmesi Çok hoş olur evet dediğiniz gibi türkiyede çok fazla yaygın Skype..
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst