İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

slm arkadaşlar

klodiagold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
epilepsi halk dilinde sara olarak bilinen bu hastalık için acil web sitesine ihtiyacım var çok ucuza site arıyorum yardım saralılar için istiyorum sesimizi duyurmak için 4 senelik sara hastasıyım sesimi duyurmak hastalığımı haykırmak için bu siteye ihtiyacım var

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
epilepsi halk dilinde sara olarak bilinen bu hastalık için acil web sitesine ihtiyacım var çok ucuza site arıyorum yardım saralılar için istiyorum sesimizi duyurmak için 4 senelik sara hastasıyım sesimi duyurmak hastalığımı haykırmak için bu siteye ihtiyacım var
25 tl domain ücreti ödeyin.
vldpersonals + tema = lisans fiyatı 400$
demo : http://bit.ly/QWx6L5
vivvo haber içerik yönetim sistemi = lisans fiyatı 400$
demo : http://bit.ly/UwedPH

veya
wordpress & joomla & drupal cms veya istediğiniz bir forum kurulumunu biz yapalım

yukardaki yazılımlar elimizde bulunan işinize yarayabilecek kullanmadığımız lisanslı yazılımlardır..
vldpersonals'ı tavsiye ederim
sara hastalarının buluşup paylaşımda bulunabilecekleri bir portal haline getirebilirsiniz..
haber yayınlayabilir, üyeleriniz blog oluşturu,resim yüklerler,özel mesajlaşma sistemi vs..
phpbb forum entegrasyonuda yapabiliriz..

teknik bir sorunla karşılaştığınız zaman 7x24 sabit telefon hattından ulaşabilirsiniz..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

En güzeli blogger üzerinden ücretsiz site kurmaktır. Bu konuda yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
En güzeli blogger üzerinden ücretsiz site kurmaktır. Bu konuda yardımcı olabiliriz. Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
insanlar genelde kendisine ait sahip olmak istedikleri bir mülk isterler.
bu insanlara özgüven verir...
site olması daha iyi olur diye düşünüyorum...
türkiye'de bildiğim kadarıyla epilepsi hastalarına yönelik böyle bir site yok..
portal tarzı mesajlaşılıp bilgi paylaşılan bir portal daha iyi olur kanısındayım.

klodiagold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar

elimde bir domain var fakat kullanamıyorum biraz karmaşık gibi bana hazır bir bloğ lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5