İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

slm arkadaşlar

A

Anonymous

Misafir
arkadaşlar ben ve iki arkadaşım bir internet sitesi kurduk daha doğrusu kuruyoruz.bizler daha genciz ve bizim gibi bu sitede falsh,photoshop konularında editör olmak isteyen genç arkadaşlar warsa benle contact kursunlar.... e-mail:[email protected]

sitemiz daha bitememiş bir örneğini bulabilirsiniz.ama dedimya daha bitmedi ve eksikleri war şimdiki haliyle değerlendirmeyin.sizi katılımlarıyla genç ve dinamik bir site oluşturucaz...

URL:www16.brinkster.com/oekmarnah/

hepinize şimdiden teşekkürler......

A

Anonymous

Misafir
açtınızda ne olacak ben size bir tavsiye vereyim hiç uğraşmayın...

size götürüden başka birşey sağlamayacaktır... Bi de siz yok karışma biz hata yaparak öğrenmek istiyoruz derseniz bari makaleleri pop up olarak açmayın...

A

Anonymous

Misafir
renegade
Sen Beşikdemi öğrendin BAAAAAAAZZZI işleri
hahahahah

Yapın Kardeşim
deneye deneye yanıla yanıla öğrenilir bu işler
Bazı Arkadaşlar gibi doğmadan değil
hahahahah

Eğer hata varsa güzellikle söylenir...
böylece yapanda userda öğrenir...

A

Anonymous

Misafir
tabi cok biliyorsun ya her verdigim cevaba atla. Yardimci olmaya calisiyorum surada ben.

Alin size eski oyun sitem gunluk hiti 1500 idi unique olarak ama sonucta elinizde hicbirsey kalmiyor boyle siteleri ingilizce yapmadiginiz surece.

http://gamebs.sanane.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5