İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

slm

emre854

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avsarsoft yarıda buraktı siteyi

yeni site aldık bazı yerleri yabancı dil yapan şahıs adi cıktı avsarsoft diye bi site yapan se...... siteyi tamamlamadı bazı yerler türkceye cevrilcek cevircek arkadaş varmı skyp adresi verin ekliyeyim

Edward

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mehmet27162 ekleyin bakalim hocam

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanqq

0
Onaylı Üye
Reaction score
8
yazılımı bizden alan bu şahıs kurulum yapılmasına rağmen parayı eksik ödemiştir.
Ondan dolayı verilen hizmet yarıda bırakılmıştır.
emre854 eşcinseldir ve size düzenletmek istediği site gay sitesidir.
İşini yaparsanız paranızı asla alamazsınız ve ısrarcı davranırsanız gay platformlarında telefonlarınızı dağıtır.
Bu denli şeref yoksunu insanlara hizmet vermeyin.

emre8544

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batuhan harbi yalanci karaktersiz adamsin tamamlamadin telefonlari acmadin ne parasi yatircam sana arkadaslar konuyu yeni gordum karaktersizin birisin batuhan ]Suraya yazma erkeklini telefonlada gostersene telefonu acsana kendin kariya kiza actircana telefonu o kiz icin aramadim telefonu 150/yapcam dedin 100 yatirayim bitir al ustunu dedim tamam dedin bitirdinmi 50 istiyon bu konusma gecmedine karinin kizinin olusu ustune yemin edermisin az karakter varmi sende hadi

emre8544

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batuhan harbi yalanci karaktersiz adamsin tamamlamadin telefonlari acmadin ne parasi yatircam sana arkadaslar konuyu yeni gordum karaktersizin birisin batuhan ]Suraya yazma erkeklini telefonlada gostersene telefonu acsana kendin kariya kiza actircana telefonu o kiz icin aramadim telefonu 150/yapcam dedin 100 yatirayim bitir al ustunu dedim tamam dedin bitirdinmi 50 istiyon bu konusma gecmedine karinin kizinin olusu ustune yemin edermisin az karakter varmi sende hadi

sana dedimki aldın para colun cocundan kan zehir olarak cıksın hic bi şey yapama dedim gülücük yolladın msj da olum bizde nomus önemlidir şeref önemlidir git senin yaptın ********li hic bi eşcinsel yapmaz 2 sanane len .. sana kurcanmı dedim kurcam dedin ... azımı bozma ister eşcinsel yaptırırım ister normal site ... azımı bozma merak ediyom kac boban var karısına kızına ölüsüne küfür ettiren kişi bana eşcinselli sunuyo onlar kadar delikanlı olsan yeter fazla lazım dehil böyle tokatcıları aranızda barıncaksa ben cıkayım iyinetten şüpe duyarım adminlerdende

batuhanqq

0
Onaylı Üye
Reaction score
8
ulan senin gibi şarlatan bir adama neden hizmet verelim. Paranı ödemiyorsun işini yarıda bırakınca tokatçı diyorsun. Eşcinsel olabilirsin buna birşey diyemem ama telefon numaramı eş cinsel arkadaşlarınla paylaşacak kadar o.çocuğu biri olman manisalı bir adama yakışmıyor. EMRE DENEN BU EŞCİNSEL YARATIK EMEKÇİNİN PARASINI YİYEN ORR. ÇOCUĞUNUN TEKİDİR. SAKIN BÖYLESİNE BİR ŞEREF YOKSUNUYLA İŞ YAPMAYIN !!! VERDİĞİM EMEKLER AİLENİN ÇOCUKLARININ KANINDAN ÇIKSIN İNŞALLAH. BÖYLESİNE GAY ŞEREFS.Z DÜNYAYA GETİREN AİLENİN DE AM.K

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5