İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satım Smallseotools raporlu %100 özgün %100 yazım kurallarına uygun makale yazıyorum.

Nurullah0110

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
içerikte ne var?
  • Minimum 5 anahtar kelime
  • Minimum 300 kelime
  • %100 özgün
  • %100 seo uyumlu
  • 3 gün içinde teslim
  • Bol alt başlıklar
  • Profesyonel makaleler....(y)(y) ----- sitenizin makalelerinizle üst sıralarda görünmesini istemez misiniz? ------ Seo uyumlu ve özgün makaleler yazıyorum. -----------senin için neden yazmayayım ki------
  • Örnek bir makalenin raporunu alta ekledim
  • Kontrol etseniz çok iyi olur:)

Ekli dosyalar

• smallseotools-1556931598.pdf
    21.4 KB · Görüntüleme: 110

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Günümüzde üniversite mezunları arasındaki yarış önceki zamanlara göre daha çekişmeli ve rekabet seviyesi yüksek bir durum haline gelmiştir.

Bu yazdığınız yazının ilk cümlesi sonrasını zaten okuma gereği duymadım. Bu cümleyi bir edebiyat öğretmenine okutup sorun bakalım ne diyecek? Gazi Caddesinde fazla dolaşmayın arada bir kitap da okuyun :)

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu eleştirimi olgunlukla karşıladığın için ben de teşekkür ederim. Bu işi severek yapıyorsan biraz daha özen gösterirsen çok iyi şeyler ortaya çıkarabilirsin. Başarılar diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5