İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"smartcoder" hakkındaki şikayet konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
konuyu bulandirma gibi bir niyetim yok...

demek istedigim tam olarak anlasilmamis sanirim
ben gercek hayatta suclamalar internet ortamindada aynisidir diyorum.ben her iki tarafida tanimam etmem banane.kendi gorusumu soluyorum herkes kendini gorusunu solemekte ozgur degilmidir?konular neden aciliyor ozaman

Niyetinizden bahsetmiyorum şuan yapmış olduğunuz, isteyerek yada istemeyerek buna hizmet ediyor onu ifade ediyorum. Eğer konuyu çözüme kavuşturmak adına bir öneriniz yoksa, lütfen izin verin arkadaşlar kendi aralarında biraz daha titiz ve iyiniyetli olarak çözüme ulaştırsınlar bu olayı.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Niyetinizden bahsetmiyorum şuan yapmış olduğunuz, isteyerek yada istemeyerek buna hizmet ediyor onu ifade ediyorum. Eğer konuyu çözüme kavuşturmak adına bir öneriniz yoksa, lütfen izin verin arkadaşlar kendi aralarında biraz daha titiz ve iyiniyetli olarak çözüme ulaştırsınlar bu olayı.

siz gerekli oneriyi yukaridaki yorumunuz da yaptiniz...

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
smartcoder,
Aldığınız işi bitirip teslim edebilecekmisiniz? (müşterinizde işin teslim edilmesini isterse konu silinir olay çözüme kavuşur sizde sözünüzün ardında olduğunuzu ispat etmiş olursunuz)

Ö-E Tasarım
, hala işin tamamlanmasını istiyormusunuz? (zaman kaybetmiş olabilirsiniz ancak her zaman aksaklıklar oluşabilir. sizde müşterinize durumu izah edebilecek durumdaysanız biraz daha çözüme odaklı davranın lütfen)

evet ben arkadaşa gene yardımcı olurum
yani temayı bitirip teslim ederim
ama durumu müşterisiyle konuşması gerekir

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Tamam o halde konuyu çözmek için arkadaşa ulaş ve hızlıca bir sonuca varmaya çalış lütfen.
Umarız O da böyle düşünüyordur.

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle bir insanı karalamak bu kadar kolay olur diyen arkadaşıma bu ve benzeri bir tip sizin karşınıza çıksa tam böyle dar olduğunuz anda yaparım deyip sizi am 5 gün oyalasa ardından dalga geçer gibi bir demo sunsa konu başlığınız ve düşünceleriniz ne olurdu merak ediyorum.

Konuyu çözüme ulaştırın diyen adminime ise bu konu ne yazıkki çözüme falan ulaşmaz. Zaten 2. şansını almıştı arkadaşımız ama ben karşımda adam beklerim 3. söze yer vermeeycek yok işte. İkinci sözünde de yan çizdi.

Benim foruma üyeliğimden beri ne kimseyle bir şahsi tartışmam olmuştur nede karalamam. Hatta forumunuz üzerinden ticaretim bile olmuştur. Ticaretteki tavrımı duruşumu o itrader veren arkadaşıma sorabilirsiniz.

Ticaretteki başlangıç aşaması olan yaparım kuramını yarıyolda bırakmak olarak değiştiren arkadaşa diyecek çok sözüm var aslında ama gereğide yok. Buradan dürüstlük abideliğini oynamak kolay özelde de bu şekilde olsa keşke.

Eğer ki forumda daha öncede bu tarz durumlar karışmış bir insanı tutmaya devam ediliyor isede gerçekten yazık. Neyi bekliyorsunuz illaki banlanması için birisini dolandırması mı lazım? Hadi ben sözüne güvenip para yatırsaydım sonra bana tema bitti deyip bu halini verip kayıplara karışsaydı? Bu dolandırıcılığa teşebbüs değildir de nedir peki?

Şimdi kimi arkadaşlarımız geçip araştırsaydın adamı v.s. diyecekler biliyorum. İyi niyetim yüzünden böyle bir şeye düştüm zaten. Sonuçta forumda bu işin ticaretini ele alan arkadaşlar var kazanıyorlar anlayacağınız. Bende bu arkadaşımızda kazansın diye böyle bir şeye girişmiştim.

Amacım ne karalamaktır nede başka bir şeydir. Eğer ki dürütslük abideliği oynanılarak birisini dolandırana kadar rahatça nefes alınabiliyor ise forumda o halde aynen devam diyorum...

:alkış:

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Benim smartcoder ile hiçbir münasebetim yok, şurada hala mümkünse işiniz çözülsün diye elimden geleni yapmaya çalıştım. Sizin için çözüm mümkün değilse yapabilecek bişeyim yok. Ortada para transferi yoksa yapılabilecek bir yaptırımda yok.

Biz ticaret yaparaken gereken değerlendirmeyi, itrader forumdaki konu/mesaj sayısına göre yapıyoruz.
Sizede bunu öneririz.

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkürler. Şahıs tarafından dolandırıldım konusunun açılışını dört gözle bekliyorum. Kabak lastik ha patladı ha patlayacak sonuçta. O zaman vicdanların sesini duyacağım.

Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5