İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smartphone Acer Liquid E Ferrari

X

Xman

Misafir

Ferrari ve Acer bombayı patlattı arkadaşlar, ürün satışa sunulur sunulmaz sizlerle detayları paylaşmak istedim.

Ferrari kırmızısı ve logosu ile Acer teknolojisinin birleşmesiyle ortaya çıkan bu muhteşem android cep telefonu ile artık diz üstü bilgisayar taşımaya gerek kalmayabilir :) Ürün android işletim sistemine sahip ve full dokunmatik. Dış tasarım tamamen Ferrari üzerine kurulmuş ve muhteşem görünüyor, 10 metreden ben buradayım diyecek kadar karizma..

Teknik özelliklere gelince;

Ağırlık 135 gram, 400 saat bekleme süresi, 3 bant şebeke, 3g internet, 768 mhz işlemci, 512 mb ram, 5 megapiksel autofocus kamera, 3.5” WVGA lcd ekran, wriless, tümleşik gps ve navigasyon, 8 gb micro sd kart yuvası, şarj mini usb, email pop3 ve daha bir çok özellik mevcut.

Ayrıca telefonla birlikte Acer tarafından sunulan bir çok uygulama ve program da mevcut.

Ferrari hayranları için heyecan verici bu haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Not: Yazıdan alıntı yapılacaksa mutlaka iyinet konu linki verilmelidir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5