İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smf de klasör izinleri :(

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar sunucumda smf kurmaya çalışıyorum ama şu klasör izinlerini aşamadım daha yaw :S
kurulum başında benden yazma izni istediği klasörleri plesk panelden full kontrol vermeme hatta sunucuya girip manuel kontrol etmem rağmen hala klasörlerde yazma izni yok diyor diliricem...neden böyle yaw...bi tek benmi karşılaştım bu sorunla :(

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ftp den istenen klasörlerin chmod ayarlarını tekrar kontrol edin sorun düzelecektir
geçen gün bende kurdum birkaç kez tekrar tekrar yazdım sorunu aşmak için.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dostum sunucu benim...yani direk sunucudan müdahale ediyorum ftp ye ne gerek var...ama yinede olmuyor vazgeçtim zaten yaa yerim smf yi :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
windows sunucuya kurmayamı calışıyorsun smf yi ?

vbkrulur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadışım ftp den karşı bilgisayarda olan bütün dosyaları seç ve sağ tıkla karşına küçük ekran gelecek mause n yanına onun en altındaki yazıya tıkla ve orada kutucuk olacak oraya 777 yaz ve tüm dosya veklasörlere uygula de yeterli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5