İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

smf forumda olması gereken eklentiler

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar ben smf forum kurdum.eklentiler konusunda çok arama yaptım iki gündür ama aradığımı bulamadım bir türlü.bulduklarım birbirini tutmuyor ve karışık.

aynen wpdeki gibi olmazsa olmaz eklentiler nelerdir gibi bir makale çok iş yapar gerek burda gerekse kendi sitenizde yayınlarsanız çok iş yapar bizim gibi bilmeyenler de öğrenmiş olur.

mesela ben 1.1.11 ile 1.1.15 arasında ne gibi farkler var bilmiyorum bir de 2,rc gibi bir sürüm daha var.bunlar neden çok çeşitli?

bir de asıl önemli olan ben sadece şuan için sitemap+ linkleri seoya uygun yapma eklentilerini arıyorum 1.1.11 için bunlar için hangilerini kurmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

X

Xman

Misafir
BurakM nickli arkadaşa Pm atın kendisi Smf konusunda uzmandır.

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
smf 2

smf 1

bu ikisi ayrı sürümlerdir.
smf 2 daha gelişmiş ve geliştirilmeye devam eden sürümdür bir kaç yıla belki de smf 1 hiç kalmayacak herkes smf 2 kullanacaktır.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerekli Olan En Önemli Eklentiler;
# Gelişmiş Popüler Konular (Full Top10)
# Seo4 Seo Linkler
# Sitemap
# Sayfayı Görüntüleyenler
# Video Modu Hepsi
# Profil Alanlarını değiştirme
# Reklam alanları yerleştirme. vb.

hasan525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerekli Olan En Önemli Eklentiler;
# Gelişmiş Popüler Konular (Full Top10)
# Seo4 Seo Linkler
# Sitemap
# Sayfayı Görüntüleyenler
# Video Modu Hepsi
# Profil Alanlarını değiştirme
# Reklam alanları yerleştirme. vb.
çok sağol ama bu eklentilerin linklerini verebilirmisin

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Smf destek sitelerinde bunların hepsini bulabilirsin. :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hiçbirini bulamıyorsun.o kadar dağınıkki o forumlar.

neyse. ben o kadar araştırma yaptım , hepsini denedim.forum kuracaksanız sadece vbulletin kurun derim.illa para vermek zorunda değilsiniz.denersiniz tutarsa lisans alırsınız.

onun haricinde forum blog portal hepsini bir arada veren süper cms ler var hem de türkçe destekli. onlardan birisini kurun. örnek xoops. wp kuruluyken ilk sayfaya bile gelemeyen "iki kelime" domaine xoops kurdum .hiç içerik eklemedim.siteyi bile unuttuydum nerdeyse bir de baktım ilk sayfa ilk sıraya çıkmış. yine memHT diye bişey var o da güzele benziyor.

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benimde smf forumum var çok memnunum hocam.Kodlar biraz uğraştırıyor ama değiyor.Hem lisanssız vbde açık oluyor.Eğer açığı kapatabilirseniz kurun.Sanal alemde vb kurulu sitelerin yarısı lisanssız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5