İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMF mi? phpBB mi? [Acil Katılın (:]

SMF mi? phpBB mi?

• Kullanılan toplam oy
    9

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar;

Arkadaşlar ben normalde vBulletin'den anlıyorum, fakat vBulletin lisanslı, o yüzden ya SMF kullanacağım ya da phpBB ..

Projem sanatçı fan sitesi sizce SMF yi mi kullanmalıyım, phpBB yi mi?

Lütfen ankete katılın..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
SMF temaları daha hoş geliyor bana

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ankete katılan arkadaşlara teşekkürler.

Arkadaşlar ankete acil katılım gerekiyor, lütfen katılın..

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
vbulletinden şaşma derim ama lisans'i problem ediyorsan ilerleyen zamanlarda siten tuttugunda alabilirsin.Onun dışında benim tercihim olarak Phbb derim..

HDG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
vbulletinden şaşma derim ama lisans'i problem ediyorsan ilerleyen zamanlarda siten tuttugunda alabilirsin.Onun dışında benim tercihim olarak Phbb derim..

Hocam benim amacım herşeyiyle iyi bir site yapmak, yani vBulletin kullanacaksam direk FULL lisansını almak isterim, ama lisansı biraz uçuk fiyat..

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
vbulletine alıştıktan sonra çok kısa bir dönem smf kullanmıştım, şimdi smf kullanan sitelere üye bile olmuyorum

RepLication

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vBulletin popülerliğinden dolayı göze hitap eden ve devamlılık getiren bir script nasıl anlatsam bilemiyorum ama vBulletin scripti kullanıcıları kendine çekiyor mesaj yazmalarını sağlıyor diyebilirim bunuda popüler oluşuna borçlu. Kullanıcılar günde 1 kere PhpBB veya SMF forumuna uğruyorsa 10 kere vBulletin forumuna uğruyor ve artık vBulletin kullanışına aşina oluyorlar. Eğer ki projeniz sağlam ise para harcayıp vBulletin almalısınız. Yok derseniz vBulletin'e çok benzeyen MyBB script'ini öneririm. Yok o da olmaz derseniz anketten seçim yapın derseniz önceki mesajımdada söylediğim gibi SMF.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
phpBB3 kullanıyorum, kodlar ile sakız gibi oynuyorum, istediğim tarafa çekiyorum, hava durumu sitesi denemesi bile yaptım phpBB3 ile.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5