İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SMF - Yardım edebilecek birileri var mı ?

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar nasip olursa bu yaz bir Türkçe Rap forumu açmayı düşünüyorum vBulletine verecek kadar param olmadığı için smf yi seçtim çok kaliteli ve vBulletin e en yakın forum türü olduğunu söylediler. Açıkçası web hakkında pek bilgi sahibi değilim. 70 tl lik bi hosting almayı düşünüyorum. Foruma birde blog açıcam blog u joomla olarak açabilirmiyim ve nasıl açıcam bunun hakkında bilgi verebilecek birileri varsa detaylı anlatabilmesi için pm den bana ulaşabilir mi ? Başka sorularımda olacak...

Şimdiden teşekkürler...

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google SMF'yi Hiç Sevmez.İndex'lemesi Uzun Sürer.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hangi forum türünü seçmeliyim peki ?

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkdaşım bende bi rap albüm indirme blogu açtım rapindir.tk beraber yürütebiliriz istersen.Benim tavsiyem blog olarak wordpress kur forumada smf kur derim

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Smf öneririm hocam.Benim arabeskrap sitem var.Forum smf çok şükür 3 aylık site için hitim iyi.Eğer ayarları tam yaparsan google açısından sorun çıkmaz.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Valla ücret konusunda sıkıntım var. Fazla param yok sitelerde yönetim yaptım kod editleyebiliyorum ama web hakkında bilgi sahibi değilim. Bu yaz kursa gidicem. Bloguna yardım edebilirim ama marez olmayacaksa tabiki. Zaten ben forumuda yazın açmayı planlıyorum. Normalde sagopakajmer forumu açacaktım fakat bir çok adı duyulmuş Sago sitesi var bu yüzden genel rap açmayı düşünüyorum tabiki hit açısından da daha iyi. Yardımı dokunacak biri varsa bana hosting ve forum işleriyle ilgili bilgi verirse çok makbule geçer.

Smf öneririm hocam.Benim arabeskrap sitem var.Forum smf çok şükür 3 aylık site için hitim iyi.Eğer ayarları tam yaparsan google açısından sorun çıkmaz.

Pm atabilir misin bi görüşelim seninle kardeş..

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim saten bandrollü albümlerin yayınlanmasına karşıyım normal albümleri yayınlayacağım iletişime gecersek sana fazla olmasada bildiklerimi anlatmaya çalışırım seve seve :)

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
SMF Hakkında hertürlü bilgiye sahibim smf seo tüm ayarlamaları müzik sitesi için gereken herşeyi temada dahil yardım edebilirim ücret değil sadece sitede yaptıgıma dair link koyman yeterli olacaktır.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5