İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smf'den phpBB'ye geçiş olur mu?

bahabos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMF forumumu phpBB haline getirmek istiyorum. Bu işten anlayan var mı aranızda? Anlamadığım halde gittim smf kurdum, pişman oldum. Benim için bunu yapabilene domain hediye edebilirim :)

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam converter'lar var ama 100% başarılı olmuyor dönüşüm..
İlerde sorun yaşayabiliniyor..Eğer forum yeniyse sıfırdan phpbb kurun , eğer içerik mevcutsa

http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=1060

Buradan yardım alabilirsiniz..Eğer hala yapamazsanız ben yardımcı olmaya çalışırım..(Olurum demiyorum bak , çalışırım ) ;)

bahabos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın da,
300 civarı üye var...
Geçiş yapınca üyeler, mesajlar falan uçup gitmesin :)

LcN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpbb'den SMF'ye sorunsuz geçiş yaptım.Fakat SMF'den phpbb'ye geçiş yapmaya çalıştığımda sürekli sorunla karşılaştım.Zaten çeviri yapılsa bile ilerde sorunlar çıktığını duydum.Bence SMF'ye devam et.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bencede smf phpbb den daha iyi devam et ilerde hoşuna gidecektir :D.

KaLGitme.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 uye azmış toplu bir mesaj at gece yarısı sonrada sil baştan kur php olarak :) eb garantisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5