İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Smm sitesi için Ortak Arıyorum

Hakan1994

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Smm sitesi için ortak arıyorum (18 yas üstü)
Merhabalar daha önce smm işi yapıyordum aylık 3500 civarı kazancım vardı bazı sebeplerden dolayı ara verdim ve tekrar 0 dan baslayacağım. Ortak olacak kişiden beklentilerim siteyi sonuna kadar maddi ve manevi destek vermesi. Yazılım hazır ortak olan kişi bir miktar para verecek ve beraber domain bulacağız daha sonra kuurlum vs işlerini yapacağım ve site hazır olduktan sonra reklamlara başlayacağım. Tüm kazanclar 2 ye bölünecektir. İster günlük ister haftalık kazancları paylasırız. Siteyi bugün yada yarın kurmayı düşünüyorum o yuzden ciddi olmaaynlar ve yazımı okumayanlar dönüş sağlamasınlar.

Netyapi

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba 2 ayda 2.500 tl üzeri aldıgım siteyi satıyorum smedyan.com , eğer gelir yarı yarıya ortak olursan herşeyi hazır sistemi tanınmış yazılımla ortak olabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito