İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sms ile Üyelik sistemi Aktiftir!

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ana sayfadan kayıt ola tıkladım. Numarayı gırdim sms gelmedı

Sms otomatik olarak ulaşmamışsa:
1. Telefonunuz kapalı veya kapsama alanı dışında olabilir.
2. Gönderi işleminin üzerinden birkaç dakika geçmemiş olabilir (normalde saniyeler içinde ulaşır)
3. Hattınız Ulaştırma Bakanlığı'nda kayıtlı olmayabilir (TC kimlik no doğrulaması yapılmamıştır.) Bu durumda elle gönderiyi beklemelisiniz.

Eğer ekranda bir hata görmemenize rağmen sms'iniz ulaşmamışsa numaranıza yönetici tarafından özel bir numaradan tekrar sms gönderiliyor. Yine de ulaşmamışsa mutlaka kapalı veya yanlış bir numara girmişsinizdir.

Erasmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler turgay güzel bir çalışma olmuş.

İnşallah daha iyi şeylerde yapacaksın bunu biliyoruz şüpemiz yok zaten:p

O

Orion

Misafir
Sms otomatik olarak ulaşmamışsa:
1. Telefonunuz kapalı veya kapsama alanı dışında olabilir.
2. Gönderi işleminin üzerinden birkaç dakika geçmemiş olabilir (normalde saniyeler içinde ulaşır)
3. Hattınız Ulaştırma Bakanlığı'nda kayıtlı olmayabilir (TC kimlik no doğrulaması yapılmamıştır.) Bu durumda elle gönderiyi beklemelisiniz.

Eğer ekranda bir hata görmemenize rağmen sms'iniz ulaşmamışsa numaranıza yönetici tarafından özel bir numaradan tekrar sms gönderiliyor. Yine de ulaşmamışsa mutlaka kapalı veya yanlış bir numara girmişsinizdir.

nasıl yani şimdi tel nomuzu girdiğimizde bizim tckimliğimize falan ulaşabiliyor musunuz?

T

trgy

Misafir
nasıl yani şimdi tel nomuzu girdiğimizde bizim tckimliğimize falan ulaşabiliyor musunuz?

Hayır öyle birşey imkansız gibi birşey. Telefon hattını alırken kimlik fotokopisi vermiyor musunuz, ondan bahsediliyor burada. Kimlik fotokopisini keyfinden almıyor hat satanlar bilgi gönderme amaçlı alıyorlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Güzel olmuş iyinetin facebook gurubuda var bitane zamanında kurmuşum admin isterse devrediyim 36 üyesi var şimdilik :(

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
X bir yabancı forumda cep telefonuma mesaj gelmişti ve üyelik derecemin yüzdesi artmıştı vs vs... Hayalet üye olmamalı.. Site farkını korumalı...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Demek istemiş ki arkadaş, cep telefonundan onaylı üye olunduğunda farklı bir üye grubunda gösterilse nasıl olur?

T

trgy

Misafir
O olayı bir liste vererek çözeceğiz. ctrl + f kombinasyonuyla k.adını yazıp bulabilir o ayrı sayfada. :)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Dediğinizi anlamadım desem :eek:
Siteye üye olmak çok kolay olmamalı.. Hadi üye olduk diyelim... Üye olsakta, üyeliğimiz hayalet üyelik olmamalı...
Ben Misafir isem ve dolandırıcılık yapmışsam bana ulaşılabilmeli ve bunun hesabı sorulmalı. Yada rencide edileceğimdem korkmalıyım.
Bu forumda yaptığım link değişimleri bana acayip yarar sağlıyor.. Bu sitede 3 kişiyle değişim yapıorum ve
kesinlikle bana ulaşmadan linklerim kaldırılmıyor. Ne bileyim kalite kokusu geliyor. İnsanlar buradaki üyeliklerini
önemsiyorlar ve bu bu şekilde devam etmeli. Yani buradaki Üyelik değerli olmaya devam etmeli.. X yabancı forum dedim. O forum üyeliği
cep telefonu ile onaylıyordu ve bu benim çok hoşuma gitmişti. Yani tam olmasada sizin kim olduğunuz kayıt altına alınmış
oluyor ve siz yazdıklarınızı yada yazacaklarınızı düşünerek yazıyorsunuz. zoque diyor ya az ama öz bencede az ama öz olmalı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi