İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet.Net domaini satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Domain benim istediğim fiyata satarım size ne, diyebilirsin. Buraya yazılan tüm mesajlar silinmelidir belkide. Ama cidden yuh be kardeşim. 40 bin dolarla neler yapılabileceğini biliyormusun sen?

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay once ben bunlara fiyatını sordum
bana bu domaini 2.000 $ satacaklardı.
ozamnda havadan ucuyorlardı.
Bugunde havadan uculuyor...
Nasılsa iyinet de reklam bedava.
Yaz hitin artsın, yanlız fiyatı yuksek tutki ilgi
gorsun.Pp:)

Duslerimsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbet.com domaini superonlineye ait ve duydugum göre 1000 $ civarında bir paraya satılabilirmiş. Bu arada sohbet.nete verebileceğim en yüksek para 500 $ Eğer satarsan bana pm at.

Sohbet.com domainini 1000 Dolara satilabilirmiymis?:) Sen araci olupta o domaini bana alsana:) 1000 dolar onlara vereyim 1000 dolarda sana vereyim komisyon olarak:p

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu mu hortlamaış :D banamı öyle geliyor?taaa 2005 in şubatında ki konu ya...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
40.000$ gerçekten yüksek bir fiyat ancak şunuda göz ardı etmemek gerekir aramızda o kadar abuk subuk şişirme domainlere yüksek fiyat isteyenler varki bu domainin 40k$ demesine hiç kocunmadım. benim nazarımda 3-5k$ eder diye düşünüyorum. Ancak TR de sohbet , arkadaşlık , dostluk vb domainlerin cok iş yaptıgını düşünecek olursak bu domaini uygun fiyata alacak bilincli webmasterlar çok iş yapabilir.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yetkililer rica ediyorum şu konuyu kapatın. Yoksa 40.000$ verip domaini alıcam. Belkide iyineti almak daha iyi o zaman konuyu kendim silebilirim hihi.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sablona aykiri / Satis sonlanma tarihi belli degil.
Konu Kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5