İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet sitemiz için Chat applet arıyoruz

M

Maksim

Misafir
hocam senin irc serverın olsaydı irc sunucuma chat applet koymak istiyorum diyecektin çünkü ircd shell sağlayıcılarının çoğu (sözüm o meclislerden dışarı) applet'li şekilde vermez. dolayısıyla iş sana kalır ve sen de foruma yazardın. Ki ben de öyle bi şey sandım ilk cevabımı bu şekilde değerlendirirsen anlarsın. iletişimsizlik antisanattır ;)

Saygılar.

S

SempatiX

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
neden konunun suyunu çıkarma gereksinimi duyuyorsunuz, anlamak zor...
Ukelalığın ne anlamı var

Yazdığın cevap çok komiktide ondan :)... Şöyle der gibi oldu, Mesela sen arkadaşlar en iyi katıksız benzini nereden alabilirim diye soruyorsun, biriside arabana mı alacan diyor, sende yok canım Arabam olsa ne diye benzim alayım der gibi bir kapıya çıkmış oldu... Olay bu ;)

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hımmmmm....
İlginç......
Bir daha baştan alırmısın? Tam anlaşılmadı....
Arabamız yokmu varmı? Benzini nereye koyuyoruz....

Yaw irc serverimiz olsa, yani okadarını kurma zahmetinde bulunmuş olsaydık, appleti gelip burada aramazdık herhalde.... Bende bunu dedim ama sağolsun aramızda çok aşırı zekalı arkadaşlar var ve biranda konuyu zıvanadan çıkarıyorlar.. Ama çok aşırı öğretici olmaya başladı burası... Seviye yüksek yani...

M

Maksim

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
Yaw irc serverimiz olsa, yani okadarını kurma zahmetinde bulunmuş olsaydık, appleti gelip burada aramazdık herhalde.... Bende bunu dedim ama sağolsun aramızda çok aşırı zekalı arkadaşlar var ve biranda konuyu zıvanadan çıkarıyorlar.. Ama çok aşırı öğretici olmaya başladı burası... Seviye yüksek yani...

kardeş sana kolay gelsin. forumda bi arama yap: Yaw irc serverimiz olsa, yani okadarını kurma zahmetinde bulunmuş olsaydık, appleti gelip burada aramazdık herhalde....

ne demek istediğimi(zi) anlarsın. bunun ukalalıkla ne işi var anlamadım gitti :eek:

neyse gereksiz uzadı dediğin gibi.

Saygılar.

S

SempatiX

Misafir
No Comment :D Tamam arkadaşım aradığını bulmuşsun işte... Kolay gelsin sana... Aç böyle eğitici bir forumda, insanları sen aydınlat buradan şikayetçi isen :p Senin mesaj sayının üstüne 1000 ekle benimkisine ulaşırsın, bu arada fazla mesaj şudur budur demiyorum hemen yorum yampma tamamen oku :D Forumda arat mesajlarımı ve kime ne yardımda bulunmuş, kimden ne yardım almış ve kimle geyik yapmışım görürsün... Doğru mesaja doğru cevabı veririz ;) No Comment dedim ama o kadar yazdım dayanamadım neyse konu kapansın için rahat olsun senin... ;)

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanada Hayırlı sabahlar... Konu kapandıktan 24 saat sonra tekrar neden cevap vererek konuyu canlandırma gereksinimi duydunki....
Burada her mesajı çok olan dahi mi oluyor... Mesajın çok diye rütbendemi yüksek birader......

S

SempatiX

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
Sanada Hayırlı sabahlar... Konu kapandıktan 24 saat sonra tekrar neden cevap vererek konuyu canlandırma gereksinimi duydunki....
Burada her mesajı çok olan dahi mi oluyor... Mesajın çok diye rütbendemi yüksek birader......

Ben 24 saat burada online değilim o yüzden girdiğimde yazıyorum...

İkinci olay ise

SempatiX' Alıntı:
Senin mesaj sayının üstüne 1000 ekle benimkisine ulaşırsın, bu arada fazla mesaj şudur budur demiyorum hemen yorum yapma tamamen oku Forumda arat mesajlarımı ve kime ne yardımda bulunmuş, kimden ne yardım almış ve kimle geyik yapmışım görürsün... Doğru mesaja doğru cevabı veririz

Buradaki

SempatiX' Alıntı:
...bu arada fazla mesaj şudur budur demiyorum hemen yorum yapma tamamen oku...

demiştim... Konuşmalarından ne tür bir insan olduğunu anladığımdan yazmıştım o ayrıntıyı ama anlaşılan sen hala okumadan kafana göre cevap veriyorsun... Neyse yazılan mesajları okumayan, okuyupta anlama kapasitesi olmayan insanlarla Polemige girecek değilim... Hatta horoz'un dediği gibi polemige girmem işimi yaparım... Sana kolay gelsin eywallah... Bundan sonra çırpınıp ben buna ne cevap yazacam diye yırtma kendini , cevap vermiyecem artık yazdıklarına, kumda oynamana devam et...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5