İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sohbet Sitesi Satiliktir.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
justice' Alıntı:
al sana bi dolandirici daha :D olm bu alemden yok olup gidin.. Alnınızın teriyle bir iş yapın..

adam olun adam..

istedigin kadar - rep ver, kul hakkı yeme..

-rep varsa bir bildigin açıklarsın.

M

Mete

Misafir
ehehehe beceriksiz acemi ehehehe bak iste beceriksizsin sen bırak:) 1645YTL...

M

Mete

Misafir
ümit gercekten Bravo :) şimdi düşünürüm işte:)
beceriksiz hadisene sende sole bi costa 3000ytl de

S

sohbetorg

Misafir
Bazi arkadaslarimizdan Biri Domaini cok ufak gormus ama Artik DOMAİN Satildi Askyeri.Net Sahibine 4,000 YTL den verdim benim gözüm arkada kalmaz bu domainin ilerde Cok daha fazla Değerinin olucagina inaniyorum imkansizliklar Satilmasi sebebi oldu herseyin hayirlisi.

Ayrica: icinizden Bir bana üyelik davetiyesi yolayabilirse memnun olurum Bundan böyle sohbetorg Kulanici adini kullanmicam.

Davetiye gönderecek Buraya yazarsa iyi olur birden fazla davet gelmesin :) [email protected] Simdiden Teşekkür ederim.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'da sohbet yazınca kaçıncı sırada çıkıyor sohbetorg

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla güzel domain.Hayırlı olsun alana.Ben 3 e kadar çıkabilirdim ancak.Mete ye de anlatmışdım durumu zaten son teklifimi verince.Ama mete alsın isterdim.Yıllardır aradığı domain buydu bana göre.Şu anda türkiyede iş yapacak 30 domain içerisinde bu domain bana göre.Alan kişiyede hayrlı uğurlu olsun.

cinbaba : 5648484545451212. sayfada çıkıo okmu kardeşim ?

S

sohbetorg

Misafir
Evet alana Hayirli olsun domin Yabanciya Gitmedi yakindan tanidigim birine Gitti ama burda teklifler cok dusuk gelince sasirdim dedigin gibi bu domain turkiyede cok sayılı domainlerden bir tanesidir. + Bana uyelik icin davetiye Gönderen yokmu yeni bir kulanici adi kulanmam lazım cunki bu domaini kendimde uzun tutmayı dusundugum icin bu rumuzu kullandim demek ki kismet degil. davetiye gonderecek lütfen buraya yazsin.

M

Mete

Misafir
evet bende şaşırıyorum nasıl 16.cı sırada....
sohbet.org u alan arkadasada Hayırlı olsun....

S

sohbetorg

Misafir
Sohbet org 7-8 sıralardaydi Ama Toplistler vardi. Onlari silince Ve Title kısmını degiştirdigimde Googlede gerilere kaydi Msn de ilk sıraday dı onda da 3-4 ncu sıralara Geriledi ama bunsan sonra En bas Sayfalara cıkacagindan eminim alan arkadasa hayirli olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5