İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SohbetAlemi.com Satılıktır.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar piyasadan o kadar bilgim yok benim gözümde sohbetalemi.com u 1000 YTL ( 1 milyar )'a satıyorum günlük 150-200 tekil hite sahiptir. hiç bir webde tanıtımı yoktur. toplistler hariç eğerki ircd açmak istiyorum diyen varsa bu domain idaeldir. ve adam gibi bir web yaparsan kalıcı user tutabilirsin. SohbetAlemi.com'da Kalıcı User yoktur. Günde 150 tekil net veriyorum.

NOT : VEYA BU DOMAİNE NE KADAR PARA VEREBİLİRSİNİZ? BÖYLE CEVAPLARDA BEKLİYORUM BİR ARTTIRMADA OLABİLİR.

DİĞER SATILIK SİTELER : ceplogom.com turkozel.com komsump3.com bunlara ne kadar vermek isterseniz fiyatını söyleyin yeter.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 tekillik siteye 2000 ytl?
10.000 tekili olan sitenin 200 milyon civarı bi paraya gittigini biliyorum :p

benim gözümde de domainim o kadar değerliki paha biçemiyorum,
ancak gercekten satmak istiyorsan yanlıs fiyat politikası,

sedo senin icin cozum olabilir

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birincisi Drstranger gizli sayfalar googleyi yanıltan sayfalar bende yapsan bunu 15.000'de yaparım birgün olacakki o siteleride görüceğiz.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsunet, munekasaya gerek yok, ben barıscıl bi insanım,
istediğin fiyata sat canım siteni bisi demedik, ama www.turkishdomains.com gibi
acık artırma sitelerinde istedigin fiyata erismen daha kolay olur gibi dusunuyorum,

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ben munekasaya girmiyor kardeş saten beni tanıyan bilir nasıl biri olduğumu demek istediğim gizli sayfalar yaparak hitide sağlayabilirsin ama 1 günlük olur 2 ci gün olur birgün googleden bloke edilirsen o zman günlük hitini görürsün ben kaldırmaca oynamıyorum. ama turkishdomains.com için teşekkürler efet orayada siteleri koyucağım saol

S

sevdik

Misafir
slm

Gökhan şu yeni çıkan reklam varya "LÜTFEN" benden sana lütfen lütfen yazdıgın kelimelere dikkat "gizli sayfalar yaparak hitide sağlayabilirsin ama 1 günlük olur 2 ci gün olur birgün googleden bloke edilirsen o zman günlük hitini görürsün "

biz sahte yaparak da yaptık zamanında şerefimizle de yaptık gökhan dimi ne oldu sonra hatırladınmı dürüstlük out sahtekarlık in :)

Germany sohbetalemi.com u bence netlisi açık şuanda o adama teklif et :)

Hade beyler teklif yapın alın domainleri alala

Daha demin cafemde kavga çıktı 1domain yüzünden bir arkadaşa dedim kankam.net i al diye yanındaki almış hemen 1gun sonra dalaştılar ne gerek var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5