İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SohbetChat.Tc Şiddetle Kınıyorum !!!

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.sohbetchat.tc Bu sitenin Sahibi Doom nickli TSE belgeli olan süzme baldan yapılmıs olan bu adami rotesto ediyorum siteme mdos saldırıların kaynaği bu adamdir.Ve bir çok siye saldiran bu TSE ISO 9001 belgesi olan bu kişidir ben isimde bulamıyorum buna neden bir çok ismi var aklımada her gelen cümle bunu adi

Hiçbirsey karsılıksız kalmaz kin nefret öfkeyle seni kınıyorum herkez duysun sayin adminlerimden gerekenin yapılmasini istiyorum böyle kisilerin buralarda olmasi utanç duyarim saygılarimla

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sahisin ismi telefonu vs elimde var eger gercekten birsey yapcak hukuki yonde biri varsa iletisime gecsin..

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kim Seviyorki adamı 1 numarali fırlama dünyaya yanlıs gelmis dünyaya bakış açısını değistirecem doomla tango yapacakgiz :mad:

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Furkan ed verebilirsin evet hem hukuksal hem sanal bir darbe verecem hic yapmıyacagim isi yaptiracak pm ile atabilirsin?

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gibi bir cok site var, sadece bu değil.. Askyeri.net , Chat-sohbet.com , Sohbet.org , bir cok daha site yazabilirim bunlari toplu halde google'a sikayet edersek bir sorun Kalmaz.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google şikayet etsek değisen birsey olmaz adam bana sadece 60 km uzakta oldugunu ögrendim güzel dimi? Özledim Seni Doom

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Googleye şikayet etmen belki belki 1660 spam sayfa indexlettirdiği için banlanir.

Buda onun haksiz kazandiği hitlerin birden "0" inmesine sebeptir.

.hta yapmış bide onu indirip çalıştıran kişinin açılış sayfasi onun sitesi olup kilitleniyor.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan_ed' Alıntı:
bu sahisin ismi telefonu vs elimde var eger gercekten birsey yapcak hukuki yonde biri varsa iletisime gecsin..
Bende alabilirmiyim adres varsa makbule geçer.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet google şikayet ettigimiz zaman google artik ne zaman okuyor ne zaman sorumuza cevab verir bilmeyiz

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam dikkat edin googleden banlanmanız neden olabilir..yo kedilmeli netten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5