İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ŞOK 5 Kontörden Başlayan Fiyatlarla

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: HtmlKodlar.Tr.Gg
Günlük hit sayısı: 80-100 Arası fakat hiti 150-200 lerden düştü yükselme bekliyoruz.
Kategori, Sitenin içeriği nedir: html kod, web tasarım, webmaster
Domainin yaşı - Pagerank değeri: 4 Haziran 2007 - PR 2
Reklam Alanları - Boyutları ve Fiyatları:

* Text Reklam - 3 Adet - 2 Haftalık 5 Kontör
* Site Ortaya (ReklamStore.Com Reklamının Yerine) 468*60 - 1 Adet - 1 Aylık 15 Kontör
* En Alta 468*60 - 1 Adet - 1 Aylık 10 Kontör
* Sağ Taraf 160*600 - 1 Adet - 1 Aylık 50 Kontör

r-1.gif

En özel reklam alanımız olup özel efektli açılışı ile gelen ziyaretçiler tarafından ilginç bulunduğundan mutlaka incelenip bakılmaktadır.Açılan her sayfada mevcut bir reklam türüdür.

Ölçüleri:en fazla 500x500 pixel

Fiyatı : 150 Kontör

Özel Notlar: Sitemiz en eski htmlkod sitelerinden ve hitimizin kısa zamanda dahada yükseleceğine inanıyorum. Ayrıca www.yaltunok.azbuz.com a reklam verdik oradanda hit geleceğini düşünüyorum. Kontör Avea veya Turkcell olabilir. Fakat avea ağırlıklı tercihimdir.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Popup reklam alanımız satıldığı için ekleme gereği duymadım bitince bilgi vereceğim. Not: Ytl de alıyoruz yada gelirli site varsa reklama tabii tutulur.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapacağınıza sitenizin pr değeri 2 link satabilirsiniz bu şekil pek talep olur sanmıyorum yinede hayırlı satışlar dilerim.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100-200 değil,1000 bile olsa tekil hitin şahsen ben gene vermem reklam.Ancak Pr düşünülebilir.Yanlış anlama sen ücretsiz bir servisten yararlanıyorsun belkilim bugün varsın yarın yoksun..Ayrıca ne adın var ne bir bilgin. :)
Arkadaşın dediği gibi hitten sana müşteri gelmez , pr link satışına yönel.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınız için teşekkürler sitemde şimdiye kadar hiç link almadım 1 tane onlinewebstats link var o kadar sizce link alabilirler mi ?

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam işte sıfır çıkışlı de geç :)
Tabiki satabilrsin fakat google bir anlarsa fena olur, o yüzden herşeyi gizliden yap.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup reklam alanı boşalmıştır ve sitenin teması değiştirilmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5