İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok 500 gb Hosting

egzanturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın alanadıbilişim yer sağlayıcılığı faaliyet belgesi bildiğiniz üzere uzun bir süreçte verilmekte ülkemizde.Sizinde bu belgeye http://www.alanaditescil.net/iletisim.php gördüğüm kadarıyla 2008 3. ayında sahip olduğunuzu goruyorum.İlgili belge için başvurulduğunu belitirim.Saygılarımızla Egzanturk Network Solutions.Ayrıca buradaki girişiminizide kınıyor kendi sitenizdede awbs reselleri olarak satış yaptığınızı belirtiyor,Sizin adınızın neden awbs.com listesinde bulunmadığını tüm müşteri ve müşterilerimize soruyor,awbs konusundaki bilgi ve deneyiminizi burada bizlere sergilediğinizi belirtiyorum..İlgili link aşşağıda,
http://zone.org/hosting-firmalari/23973-egzanturk-network-solutions.html

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Çoğunluğu sınırsız olan bu hizmetinizde neler sınırlı acaba?

egzanturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle
ns1.dns-diy.net
ns2.dns-diy.net
bunlar onlinenicte kullanılan dnsler.Domain kayıt olarak onlinenic kullanıyoruz ve kesinti yaşamamak için onlinenic dns servisinin genel nslerini kullandık. nameserverlerimiz

ns3.egzanturk.net ns4.egzanturk.net ns5.egzanturk.com ns6.egzanturk.com... (devamını yazmadım) istediklerinizsorgulayabilirsin.

Ayrıca bu paketimiz ve stoklarımız dolmuştur.Şu anda sitemizde theplanet lokasyon yüksek verimli vip paketlere satışa başlamıştır.
ayrıntılar için www.egzanturk.net
saygılarımla...

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alanadi bilisimin yorum gücü baya yüksektir hocam özellikle baltalamaya yönelik hareketlerde.

alana adı bilişime bir alkış...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yer Sağlayıcı Listesinde isminize rastlayamadım. Belgeniz yok mu ?

http://www.tib.gov.tr/YS_listesi.html

Doğru söylüyor

Faliyet belgesi sorması konu baltalama anlamına gelmez..

1: Vergi mükellefimi ( sanırm hayır )
2: Faliyet Belgesi varmı ( Yok - gelecek alacaz başvuru yaptık bunlar boş iş elinize geçtiğinde bu belge konunuzu açın )

3: 500 GB disk bu kısma güldüm 2 GB Parasına 500 GB veriyorsunuz :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Nedense bana hiç inandırıcı gelmedi. Yanlış anlama, seni tanımam etmem, kendim de hostçu falan değilim. Ama bu konuyu okuyanların en az %99'unun benimle aynı fikirde olduğunu biliyorum. (...Bunları naziklik adına yazdım.) + "konuyu baltalama" gibi çeşitli kelimelerle kendini savunacaksın. Ama eğer bir hosting firmasıysan eleştirilere açık olmalısın. Sorarlar adama, "bu kadar özellikteki paketi nasıl bu kadar ucuza verebiliyorsun" diye...

Hayırlı işler...

LwReseller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen önce kendi imzandaki sitenle ilgilen arkadaşım, siten açılmıyor. O kadarda değil yani, olur böyle şeyler :)

belki arza vardır belgi bir sorun vardır hat gitmiştir bu tür şeyler olabilir ön yargılı olmayalım lütfen. ve satışı baltalamaya çalışan arkadaşları şiddetle kınıyorum :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Makara Bölümü olmuş bubölüm yaws :)

A

ahmad

Misafir
Sen önce kendi imzandaki sitenle ilgilen arkadaşım, siten açılmıyor. O kadarda değil yani, olur böyle şeyler :)

Bu konuya bakmamdaki amac zaten sitemin sorun yasıyor olması Arkadasım siten acılmıyordu sadece bilgilendirme amaclı sitenin açılmadıgını yazdım baltalama vb şeyler için değil

ns1.dns-diy.net
ns2.dns-diy.net
bunlar onlinenicte kullanılan dnsler.Domain kayıt olarak onlinenic kullanıyoruz ve kesinti yaşamamak için onlinenic dns servisinin genel nslerini kullandık.

demişsin yazımdaki sebep budur..

egzanturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faaliyet blgemizin başvurusu onaylanmıştır.İsteyenler tib.gov.tr ile iletişime telefon ile veya yazılıolarak geçebilir.Yeni paketlerimiz eklenmiştir.Sadece vip serverlerden satış yapılmakta ve theplanet dc tercih edilmektedir.saygılarımızla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi