İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok Kampanya - 2 Gb Alan + 15 Gb Bw / Yıllık - 20 Lira

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Uzun zamandır Web Hosting üzerine kampanya yapmıyorduk siz değerli müşterilerimize bir kampanya yapıp, yüksek alan ve trafik ihtiyaçlarınızı makul fiyata vermeye karar verdik.

2GB-KP
2 Gb Alan
15 Gb Bw
Sınırsız MySQL
Sınırsız Mail Hesabı
Sınırsız Subdomain
cPanel - Fantastico
Yıllık / 20 YTL

- Sunucumuz Mars Telekom Verimerkezinde Barınmaktadır.
- Sunucumuz Günlük / Haftalık / Aylık 2. Bir Hdd'ye Yedeklenmektedir.
- hek, absürt, VVarez ve Mp3 Gibi içerikleri sunucumuzda barındırmak kesinlikle yasaktır.
- Bu kampanya paketinde Sadece 20 Kişi yararlanabilecek, kampanyamız 18.08.2008 Tarihinde biticektir.

Detaylı Bilgi İçin;
Mail / Msn İrtibat:
[email protected]
Samet DOĞAN
0 544 807 91 46
RAMBilisim İnternet Hizmetleri - Hosting - Domain - Reseller - Domain Reseller - Radyo Hosting - Vps - Dedicated - Web Tasarım

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Kampanyamız sürmektedir,

Stok Sayısı: 8

Saygılarımla,
Samet DOĞAN

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu içerisinde kişisel tartışmaya girmemeye özen gösteriniz. Kişilerin veya firmaların fiyat politikalarını eleştirmek etik bir hareket değildir.

Ben bu fiyata satıyorum siz böyle satıyorsunuz veya piyasası böyle gibisinden eleştiriler mantık dışıdır.

Kişilerin veya firmaların alt yapılarını bilmeden yorum yapmak yanlıştır.Sağladıkları hizmetten almadan yıkıcı ve baltalayıcı eleştirilerde bulunmak yanlış bir harekettir kanaatimce.

Bu tür yorumları adet haline getiren arkadaşlarımız var maalesef. Konuda ki bu tür eleştiriler silinmiştir.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu içerisinde kişisel tartışmaya girmemeye özen gösteriniz. Kişilerin veya firmaların fiyat politikalarını eleştirmek etik bir hareket değildir.

Ben bu fiyata satıyorum siz böyle satıyorsunuz veya piyasası böyle gibisinden eleştiriler mantık dışıdır.

Kişilerin veya firmaların alt yapılarını bilmeden yorum yapmak yanlıştır.Sağladıkları hizmetten almadan yıkıcı ve baltalayıcı eleştirilerde bulunmak yanlış bir harekettir kanaatimce.

Bu tür yorumları adet haline getiren arkadaşlarımız var maalesef. Konuda ki bu tür eleştiriler silinmiştir.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Son Stok Durumu: 7 Adet

Sunucumuz Mars Telekom'da Barınmaktadır.

Zend, İoncube, Gd, Curl bileşenleri yüklüyor. Php ve Apache versiyonları son versiyonlardır.

Saygılarımla,
Samet DOĞAN

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu veya benzeri windows kampanyanız varmı?Veya bu kampanyayı windowsta yapacakmısınız?Yaparsanız alabilirim. Saygılarımla...

Edit: vergi levhanız varmı onu sormadım.Sitenizde göremedim ama varsa eğer alabilirim.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu veya benzeri windows kampanyanız varmı?Veya bu kampanyayı windowsta yapacakmısınız?Yaparsanız alabilirim. Saygılarımla...

Edit: vergi levhanız varmı onu sormadım.Sitenizde göremedim ama varsa eğer alabilirim.

Merhaba,

Windows kampanyamız yok, vergi levhamız bulunmamaktadır. Windows kampanyası olan bir arkadaşımı size p.m atıyorum.

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saolun gerekli bilgiyi pmden aldım.

Saygılarımla;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5