İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şok şok!! 1 Yillik Domain + 1 Yillik 100 Mb Web Alani = 30 Ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SuedaNET

Misafir
Arkadaşım tamamen kendi kuruntularınız. A.Ş. Olarak faaliyet yapıyoruz, almak istediğin zaman gelirsin ben sana dedicaded'inide veririm IRCd'inide amacınızı söylerseniz size daha fazla yardımcı olacağım, bir gösteri yapmıyoruz, bir kişiye karşı havamız yoktur, Almak istiyorsan alırsın, Güvenmiyorsan açık adresimi bıraktım gelirsin yüz yüze görüşürüz alırsın, bu konu hakkında fazla geveleme istiyorsan konuştukça yerin dibine batar oldun, daha önceki yazışmaları okuyamadın sanırım, sağır duymaz uydurur tavırları var sizde, kendi cemberin etrafından gezmek sizin gibilerine yakışır sanırım boş insanlarsınız, sizin gibilerine artık cevap yazmıyacağım, bir işiniz olsaydı kendi işinizi yapmakta meşgul olurdunuz, boş kovan olarak bir başkasını küçük düşürmeye çalışmanın bir anlamı yoktur, yukarıda belirttğim gibi Bir elibise veyahut çikolata alıp zamanını iyi geçirebilirsin. Hoşçakal, Ufaklık..

I

iyiyureklim

Misafir
slm

Mal Herif

Benim kim oldugum zaten belli "KoS" Olarak taniyan taniyor beni genellikle bu forumda degil r10 da yazarım.Gelelim şu konuya sen istanbul da olsaydın ben sana başka bir ufaklıgı da a.ş yi de gösterirdim emin olabilirsin.

Adiyamanda A.Ş kurmuşsun helal olsun
http://www.whois.sc/sueda.net burdaki bilgiler dogruysa gercekten gelim ziyaretine görelim a.ş yi de senide . Benim ne işler yaptigim zaten ortada ama her zaman işlerim bir yana Senin gibi Malların burdaki mesajlarına cevap yazmak için varim.

Sen once firma ol.
Kendin makina al reseller degil.
Tasarım yap.
0-6Yaş grubu cocuklar gibi renkli degilde 1adam gibi duzgun yazmasını öğren.

Sonra gel buraya yaz Mal herif!...

S

SuedaNET

Misafir
Sayın, kos biz senin gibi kendimizi yüceltmenin peşinde olan insanlardan değiliz sizin gibilerine bizim köy'de lamer diyorlar lamer=ezik anlamına gelir bilmem bilirmisin ilgi alanın bilmiyorsan öğrenmeni tercih ederim, forumumu kitliyorsun, allahtan iyinet.com gibi forum'larında bu tarz'da lamer yok sende zaten bir başka yerin lameri olarak burada bulunmaktasın. Daha fazla yazı yazarak forumumu kitleme lütfen, büyüklerin ile nasıl konuşacağını öğrenmen gerekir. Pekala anlamışsındır, Boş Şanslar, ama derimki git başka şeyler ile uğraş. Hoş sohbetler.- Sueda.Net Internet ve Bilisim Hizmetleri, Amacımız Hizmet, Kazancımız Güven..

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş serverın hakkında biraz bilgi verirmisin? Nerde? Ozellikleri Nedir? Kaç tane sunucun var? Teknik destekde kaç eleman calisio? Bunlarin bilgi seviyesi nedir? Madem firmasin ve guven diosun bize iyicene bilgilendirebilirmisin?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
lamer : yeni yetme heker özentisidir
şirket belgelerinizi yayınlarsanız daha inandırıcı olacaktır.
sm ise sizden daha eskidir.
domain kayıt tarihi: 2005/6/2
bu arada forumda verdiğiniz adres ile domaindeki adres tutmuyor birbirini.
çelişkili mesajlarınızı gözden geçirip lütfen öyle tanıtım yapın.

konu kilitlenmiştir herkese iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi