İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şok Şok Şok ! Facebook Sayfanız İçin 100 Video 8 TL (İlk 10 kişiye özel)

teknomag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğitim masraflarımı karşılamak için boş zamanlarımı değerlendirmek istedim.
Facebook sayfalarınıza istediğiniz kategoride 100 videoyu 8 TL ye yükleyebilirim.
Diyelim ki Rock müzik sayfanız var ve istediğiniz sanatçıları yazmanız yeterli. İlgili sanatçılardan oluşan 100 video sayfanıza sizle anlaştığımız süre içinde yüklenecektir.

Ödeme Seçeneklerimiz:

İşbankası ve PTT

Çalışma Prensipimiz:

--İtraderi 30 dan aşağı olan kişilerde önce ödeme alınır sonra iş yapılır.
--İtraderi 30dan fazla olan ve - traderi bulunmayan kişilere önce iş yapılıp sonra ödeme alınır veya önce ödeme sonra iş. Seçenek müşteriye aittir.

Referanslarım www.r10.net sitesinden alıntıdır.

Ordaki konumun linkine burdan ulaşabilirsiniz .

300 video için anlaşılmış ve ödeme yapılmıştır.

300 video sorunsuz teslim alınmıştır.

video 40 dakika sürmeden teslim edilmiştir en kısa zamanda tekrar yaptırılacaktır

400 adet videoyu kendi sitesi gibi eklemiştir.İşlerin yoğunluğundan o derttende kurtardı bizi.Teşekkür ederim.İş verecek arkadaşlar gözünüz kapalı iş verebilirsiniz.

100 video işi verildi.Sağlam çalıştı ;)

100 video için anlaşmıştık. arkadaşın çalışmasından memnun kaldığım için 300 video daha anlaşılmıştır

300 video ve 150 not işini çok hızlı şekilde tamamlamıştır. yeni video işi için görüşülüyor..

anlaşılmıştır

1050 video upload edilmiştir.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi