İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

<Şok!>www.yourbabes.net,50 ytl...!

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar baya bi acil olduğundan(yılbaşı için) ve netten alışveriş yapmam gerektiğinden ( hediye durumları :) bu fiyata satmak zorunda kaldım..2 gün içinde satmam gerekiyor.Tekliflerinizi yapın, Cuma sabah en geç satmam lazım..

G

Geveze.at

Misafir
Acikcasini söylemek gerekirse burada bu domaini satman zor. Cünkü burada milletin dilinde Hit, Pr var.
Hele birde ingilizce bir domaine sahipsen ilgilenen yok denecek kadar az.
Sana tavsiyem yabanci forumlarda sansini denemen. Buradan daha fazla ilgi göreceginden eminim

D

domainturk

Misafir
reprobate' Alıntı:
Evet arkadaşlar baya bi acil olduğundan(yılbaşı için) ve netten alışveriş yapmam gerektiğinden ( hediye durumları :) bu fiyata satmak zorunda kaldım..2 gün içinde satmam gerekiyor.Tekliflerinizi yapın, Cuma sabah en geç satmam lazım..

Gecen de dedigim gibi strompay iLe odeme alirsan domain namei alirim..internette bir cok aLanda kuLLaniliyor strompay..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5