İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SOKAĞIN NABZI REYTİNGTV 'DE ÖLÇÜLÜR

reyting Tv

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
İzlediğimiz diziler hakkında halkımıza sorduk;en sevdiğiniz dizi hangisi?Verilen cevaplar reyting sonuçlarını doğrular nitelikte.En sevilen dizi oyuncuları,dizi müzikleri sokak röportajlarımla gün yüzüne çıkıyor.Ben soruyorum halk cevaplıyor.Zaman zaman video çekimlerimizle sokak röportajlarımızı siz değerli Reyting TV takipçilerinın huzuruna sunmaktan mutluluk duyacağız.
Halkın dizi oyuncuları hakkındaki yorumları çok samimi.Bizim milletimiz sevdiğini alır bağırına basar,sevmediğini ise yerden yere vurabilir.Bu tamamen size kalmış bir şey.Yoğun bir günün ardından çayımızı ,kekimizİ alıp başka dünyalara daldığımız diziler en büyük eğlencemiz durumunda.İzlenme oranlarının gösterildiği reyting sonuçları ruh halimizi de yansıtıyor.RUH HALİMİZİ YANSITAN REYTİNG SONUÇLARI adlı yazımda bu konuyu detaylı yazmıştım.İşte şimdi de halkın ruh haline göre dizi yorumlarına ‘SOKAĞIN NABZI’adlı bölümümde yer vereceğim .Bu kez ben soruyorum halktan insanlarımız televizyon dünyasını yorumluyor.Aslında bir nevi içimizdeki sesler konuşuyor.Gerçek,samimi,doğal insanımızın gerçek yanıtlarını içerecek olan röportajlar şuanda yayında olan dizilerin de kaderini belirleyecek.Akıllı yapımcılar halkın isteklerini göz önünde bulundurarak,yeni dizilerini sokağın nabzına göre yapacaktır.
‘SOKAĞIN NABZI’ bölümümüzde esnaf,öğrenci,ev hanımı,doktor,avukat,öğretmen gibi meslek dallarından kişilerle röportajlarımız gerçekleşecektir.Böylelikle her branştan,halkın her kademesinden izleyicilere ulaşabilmemiz sağlanacak,eleştiri ve beğenilerin yönü belirlenmiş olacaktır. Belki bütün tv programlarını aynı anda izleyemezsiniz ama Reyting Tv takipçisiyseniz bütün programlar hakkında fikir edinebilirsiniz.Reyting sonuçlarının kanal kanal verildiği REYTİNGTV adresimizi takip edin,sokağın nabzını bir de siz ölçün.

http://www.reytingtv.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5