İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sokakta içmek

B

Baria

Misafir
içkiyi içmek için içmeyecen... ben kıbrısta kalıyorum burda heryerde serbest sokak,kahve vs... ama herhangi bir tatsızlık görmedim su ana kadar

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Büfeden alıp fondip yapıp yoluma devam etmişligim çoktur böyle bir cezayıda sene başında duymuştum.
Yinede çok can çekmedikçe uygun zaman,uygun yer...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benzinliklerde satılmasının mantığını anlamıyorum ben sadece. Güzel bir açıklaması olan var mı? :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içki kötülüğün anasıdır.

ve biz anamızı çok severiz der bir üniversite hocası... :)

benzinlikler konusuna gelince alkol zaten benzinlikte satılan ve araçların ihtiyacı olan bişey. İçilebilir alkolde o kategoriye giriyor. 24 saat açma haklarıda olunca niye satmayalım diyolardır. Yoksa anadoluda satmayan ve 24 saat açık olan bi dolu benzinlikte var.

ya da ne bileyim nüfus planlaması olabilir :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence bazı şeyleri yaparken sadece kendmizi değil başkalarınıda üşünmek gerekir.Yani şimdi Taksimde yürürken elinde Efes le bira içersen olmaz tabi , içeceksenız bahçenizde için :p
Ama kanunen bir suçu olduğunu sanmıyorum bu yüzden ceza yiyen birinide hiç görmedim

yanlış örnek...asıl en rahat taksimde elinde birayla gezersin :D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çamlıca tepesınde arabada içenlere bıle zabıta ceza yazıyor :)
nıtekım bır ara televızyonada çıktı uskudar sahılınde ıcenlerı ceza kesılenlerı isimleri ile uskudar web sıtesınde yayınlamışlardı :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her alkolün bünyede farklı etkiler yarattığını biliyormuydunuz?
Bakın çok ilginizi çekeceğinden eminim. Kimse bilmez bunları yada çok az kişi bilgi sahibidir.

Mesala Rakı. Rakı içen biri oturduğu müddetçe serhoşluk hissi hissetmez. Ama bilinci yavaş yavaş bulanmaya başlar ve bilinçalıtını açığa vurur ilerleyen saatlerde. O yüzden rakı masası ve rakı muhappetleri çok özeldir. Her şeyinizi anlatırsınız eğer dozaj biraz kaçarsa. Bu yüzden herkez ile rakı masasına oturmayın. Sadece güvendiğiniz arkadaşlarınız olsun.

Kırmızı şarap; Kırmızı şarap genellikle sessiz ve başbaşa kalındığında ve nadir olarakta köpek öldüren diye tabir edilen modelleriyle sokaklarda içilmektedir.:D
En büyük özelliği kan akışını yavaşlatır ve kaslarınız gevşetir. Vücud ısınız yükseldiğinde uykunuz gelir.
İlerleyen zamanlarda sevgilinizin yada samimi arkadaşınızın omzunda yada dizinde uyuya kalmanız kuvvetle muhtemel bir sonuçtur. Genellikle kavga ettiğiniz eski dostlarınızı eve çağırdığınızda çok işe yaradığını söyleyebilirim. Masum masum oturuyorsunuz:D

Votka ve diğer beyaz alkollü içkiler; İnsanı zıvanadan çıkarırlar. Hareketler dengesizleşir ve aşırıya gidildiği taktirde işleri kontrolden çıkartır. Beyin hücrelerini öldürdüğü için mantıklı düşünme diye bir şey yoktur. İlaç ile alındığında kesin bir kan zehirlenmesi yaşarsınız.

Genllikle hareketli mekanlarda bol ışık altında vücud hareketleri ile daha da hızlı kana karışır ve etkisini katlayarak gösterir. kopkopkopmak istediğiniz zamanlarda başlıca seçimlerimizden olmalıdır:D
(Rumlarda bu gruba dahildir.)

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada post'larınızı balla kesiyorum ama

1 teneke tuborg içip call of duty oynadığını zanneden
1,5 teneke tuborg içince bizi rehin alan
2.ci tenekeyi bitirmesine izin vermeden elinden alıp attığımızda bize küsen(ertesi gün yine içiyozmu diyor)
böyle enteresan bi arkadaşım var :D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5