İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son 3 Ay içerisinde Gittigidiyor Hesabı Açtırabilen?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaklaşık 3 Aydır birçok siteden başvuru yaptım, nedendir bilinmez takıntı haline geldi..

Her seferinde gelen yanıt olumsuzdu.. ( Sitelerde kural ihlali yoktu )
Son zamanlarda 24 saat olmadan haber verir oldular ama olumsuz olarak..

Merak ettim Bu son 3 ay içerisinde Ortaklık Hesabı açabilen, sitesini kabul ettirebilen kimse var mı ?

M

MiNiKCaDi

Misafir
aynı siteyi 2 ci kez basvuruda kabul edilmiyor diye biliyorum.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı siteyi 2 ci kez basvuruda kabul edilmiyor diye biliyorum.

kesinlikle katılmıyorum. ben aynı site ile defalarca başvuru yaptım ve sonunda kabul edildim. bundan 4 ay önce.

Kabul Edilmek İçin ;

1 - başvuru yaptıgınızda iletişim mailine başvuru yaptıgınız siteye ait bir mail adresi girin. Ör; [email protected]

2 - sitenizin içeriği alışagelmiş bir forum veya forum çöplüğü ise kabul edilmeyi kesinlikle beklemeyin. (Kaliteli içeriğe sahip forum siteleri bunun dışında)

3 - sitenizin görünür bir köşesinde extreme logosu olsun. Hitinizin incelenebilmesi için.

4 - sitenizde aşırı reklam olmamasına hatta illa kabul edilmek istiyorsanız sitenizden google reklamları dahil kaldırıp öyle başvuru yapın...

5 - aynı site ile defalarca başvuru yapabilirsiniz. Eğer kabul edilmiyorsanız sitenizde bazı düzenlemelere gidin. Tekrar Tekrar başvuru yapmanınızın bir sakıncası yoktur.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesinlikle katılmıyorum. ben aynı site ile defalarca başvuru yaptım ve sonunda kabul edildim. bundan 4 ay önce.

Kabul Edilmek İçin ;

1 - başvuru yaptıgınızda iletişim mailine başvuru yaptıgınız siteye ait bir mail adresi girin. Ör; [email protected]

2 - sitenizin içeriği alışagelmiş bir forum veya forum çöplüğü ise kabul edilmeyi kesinlikle beklemeyin. (Kaliteli içeriğe sahip forum siteleri bunun dışında)

3 - sitenizin görünür bir köşesinde extreme logosu olsun. Hitinizin incelenebilmesi için.

4 - sitenizde aşırı reklam olmamasına hatta illa kabul edilmek istiyorsanız sitenizden google reklamları dahil kaldırıp öyle başvuru yapın...

5 - aynı site ile defalarca başvuru yapabilirsiniz. Eğer kabul edilmiyorsanız sitenizde bazı düzenlemelere gidin. Tekrar Tekrar başvuru yapmanınızın bir sakıncası yoktur.

Önerin için teşekkürler;

1- [email protected] şeklinde başvuru yapıyorum
2- Forum sitesinden hiç başvuru yapmadım genelde blog, makale, bilgi amaçlı siteleri kullandım.
3- extreme var hitte yaklaşık 2-3 k arası
4- Sitede text reklam dahi yoktu
5- Bu dediğini denicem saolasın :)

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerin için teşekkürler;

1- [email protected] şeklinde başvuru yapıyorum
2- Forum sitesinden hiç başvuru yapmadım genelde blog, makale, bilgi amaçlı siteleri kullandım.
3- extreme var hitte yaklaşık 2-3 k arası
4- Sitede text reklam dahi yoktu
5- Bu dediğini denicem saolasın :)

sende saol

dediğim gibi gittigidiyor illaki kabul etmiyor diye bir şey söz konusu değil. Eğer defalarca başvurmamıza rağmen kabul edilmiyorsak nedeni kendimizde antiparantez (sitemizde) aramalıyız. Ve şunuda bilmemiz gerekirki gittigidiyor google adsenseye göre daha ince eleyip sık dokuyan bir ortaklık sistemi...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kurallar olmadan 12 saatte kabul edildim.
hit 15 k, alexa 100 bin kusure yakin
adamlar buna bakiyor baska birseye bakmiyorlar
tabi birde adsense disinda cok abarti sponsor reklamlar olmayacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5