İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son Çekler Istanbula Geldi.

K

KaRyALaR

Misafir
Merhaba arkadaşlar son ocak ayı toplamları çekleri bugün (08.03.2005) tarihinde yerlerine ulaşmaya başlamıştır. Bakırköyde oturuyorum benimde bugün geldi, İşten gelince gördüm ve çok sevindim. Diğer il lerede yavaş yavaş ulaşır inşallah. Herkes güle güle harcasın.

K

KaRyALaR

Misafir
Sanırım benden başka çeki gelen kimse yok. Türkiyede ilk banamı geldi acaba :) He bu arada çeki bozdurmak için güvendiğim ve tanıdığım bankalar yabancı çek görünce bana dirsek çevirdi garanti bankası kredi limitiniz olması lazım diyor citibank'ın eminönü şubesi minimum 1 ay içinde bozulur dedi. Çeki bozdurmak isteyenlere tavsiyem büyük şubelere veya merkezlere gidiceksiniz. Citibank esentepe merkez şubesi 1-2 gün içinde bozuyormuş arkadaşım bozdu ama ben akbank'ın büyük şubelerinden olan bahçekapı şubesine verdim. 15 gün içinde bozucaklarını söylediler şimdi diyorumki keşke citibank merkez şubeye gitseydim.

S

seydichelik

Misafir
acaba çek tarihiniz neydi ?

Ödeme Türü: Çek
Çekin Tarihi: 25.Oca.2005
Ödeme Miktarı: USD 121,37

bu çek henüz gelmedi de ?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Gelir merak etmeyin. Hepsi aynı gün gelecek diye birşey yok. Googlede çekiniz kalmaz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben bişi anlamadım ben ödeme geçmişinde bakıyorum tarihler ve kazanclar yazıyor ama halen ocak ayı cekim gelemdi yaaa

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ocak ayı çekleri 10-20 mart arasında türkiyenin dört bir yanına ulaşır.
şubat ayı çekleri 10-20 nisan arasında türkiyenin dört bir yanına ulaşır
nisan ayı çekleri 10-20 mayıs arasında türkiyenin dört bir yanına ulaşır

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkese gelmiş ne diyeyeim gğüle güle harcayın.. benim cek daha gelemdi acaba postaneden sorma imkanım varmıdır benim adıma bir pota varmı diye sorabilmek imkanım varmı

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bahçelievler/İst. 12 Mart 2005 Cumartesi, ÇEK geldi.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
herkese gelmiş ne diyeyeim gğüle güle harcayın.. benim cek daha gelemdi acaba postaneden sorma imkanım varmıdır benim adıma bir pota varmı diye sorabilmek imkanım varmı

Arkadaşım ayın 20'sine kadar bekle. yoktur 'unda dediği gibi ayın 10'u ile 20'si arası gelir. Ha bazılarına 8-9 'unda gelmiş olabilir. Sen 20'sine kadar bekle gelmezse o zaman git sor. Banada gelmedi daha ve bugün ayın 12'si. Ama boş zamanın varsa ve postahanedekileri boş yere uğraştırmak istiyorsan git sor derim :)

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün bana da geldi çek.
Cumartesi günü postacılar çalışıyormuydu yahu,neyse şimdi de bozdurma telaşına başlayacağız.
İzmirde yapı krediye bi sorayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5