İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son dakika! İstanbul BŞB-Diyarbakırspor maçı çıkan olaylar yüzünden tatil edildi!

• Konbuyu başlatan Ephitet
  • Başlangıç tarihi

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Olay İstanbul'da gerçekleşti.

Diyarbakır küme düşer artık, Denizli düşmeyecek ama görürsünüz. :D
Denizlispor'a da bi el at artık, seni bekliyorlar :)

Not: Diyarbakır küme düşürülmesin, bileklerinin hakkıyla düşsünler ve bir daha çıkamasınlar (İzmir takımlarından beter olsunlar)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Shadow doğru söylüyor bence de. Bu şekilde insanları küçümsemen de hiç hoş değil. Oradaki eğitim seviyesi ve kültür ile buradaki bir değil. Yani terazi eşit kollu değil.
Oradaki insanları küçümsemiyorum, yazdıklarımda genel tabir değil.. Oradaki o adilikleri yapanlar için yazıyorum.. Onlar hakkındaki görüşümün değişmesi için öncelikle onların değişmesi gerekmektedir..

X

Xman

Misafir
Diyarbakır küme düşerse Türkcell Süper Lig harakiri yapmış olur ve tüm zamanların en şaibeli sezonu ortaya çıkar. Düşünsenize Ankaraspor ve Diyarbakır düşmüş, denizlide garantilemiş düşmeyi, hiçbir anadolu takımının düşme riski kalmamış, ben söyliyim kim tutar Bursasporu, anladınız siz onu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5