İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Son referanslarımızdan Bazıları...

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Haknet.net Hosting kelimesinde 1. sayfada arada sırada 2. sayfaya düşmektedir. Halen devam ediyor
Cadirteks.com cadir kelimesinde
altentente.com tente kelimesinde
AksamGunesi.Net msn indir

Bunlar gibi 10 a yakın yeni referanslarımız bulunmaktadir.

Not: Fiş kesebiliriz isteyen arkadaşlara.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
altentente.com tente kelimesinde :) BUNDA İKİ KERE tente geçiyor fazla uğraştırmaz. hosting güzel olmuş tebrikler.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet tente çok zor olmadı benim için :) ama sıfırdan başlanılan bir işti. 2 haftamı aldı.

Ya yardım amaclı olarak ısrarla anlaşmak istedim hosting kelimesiyle. Fiyat söylemek iyi olmaz ama 3000-4000 liralık işti bu .. Ama

ben 500 ytl + 500 ytl değerinde 10 gb reseller ile anlaştım :) ama şuanda sorunlar yaşıyoruz para konusunda reselleri aldım 500 lira nakiti alamadım :)

Güvenilir bir müşterim idi ama ben mi çıkart dedim sana demesi gerçekten çok üzdü beni.

İyilik yaptık Denize attık dur bakalım . Hayırlısı

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İş karşılığı hiç kimse ürün almasın. İşi yapıyorsanız parasını alın. :) Bir siteyi geriletmek üst sıralara çıkarmaktan daha kolay. Linkleri silmen bile 3-5 sayfa geri gitmesine neden olabiliyor.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilmiyorum hocam ama allaha havale ediyorum. Bir şekilde almasını bilirim o parayı az para değil 800 lira ...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet tente çok zor olmadı benim için :) ama sıfırdan başlanılan bir işti. 2 haftamı aldı.

Ya yardım amaclı olarak ısrarla anlaşmak istedim hosting kelimesiyle. Fiyat söylemek iyi olmaz ama 3000-4000 liralık işti bu .. Ama

ben 500 ytl + 500 ytl değerinde 10 gb reseller ile anlaştım :) ama şuanda sorunlar yaşıyoruz para konusunda reselleri aldım 500 lira nakiti alamadım :)

Güvenilir bir müşterim idi ama ben mi çıkart dedim sana demesi gerçekten çok üzdü beni.

İyilik yaptık Denize attık dur bakalım . Hayırlısı

Fiyat söylemek gerçekten etik değil. Kişi ile aranızda ki anlaşma vb. şartlarıda buraya yansıtmanız hoş bir durum olmamış.

Bir anlaşmazlık var ise bunu aranızda çözmeye gayret gösteriniz. Güvenilir müşterinize bu şekilde yaklaşmamanızı öneririm. Sonuçta herkes maddi olarak daralabilir. Çözülmeyecek bir durum değildir.

Siz aranızda ki durumları bu şekilde genele yayarsanız , bence maddi durum çözülecekse bile işi yokuşa vurmanızdır.

Çalışmalarınıza gelirsek ; Başarılı işler. Tebrik ederim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyi işler çıkarmışsınız.başarılarınızın devamını dilerim ;)

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim burdaki maksatım kendisinden çok parasını kazanmıştım. Hosting kelimesinde ilk sayfaya çıkartarak daha faydalı olmasını istedim... Vardır bundada bi hayır

Teşekkürler

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Referanslarımız arasına dizi izle ve toplist gibi kelimeleride sokmuş bulunmaktayiz arkadaşlar . Toplist kelimesinde ikinci sayfadayız.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
sn. aksamgunesi domainin icinde ''xxx'' gecen bir siteyi ''xxx'' kelimesinde şu an üçüncü sayfa yirmibeşinci sırada bunu birinci sayfa ilk üçe sokabilirmiyiz. pm ile bilgilendirirseniz memnun olurum.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sn. aksamgunesi domainin icinde ''xxx'' gecen bir siteyi ''xxx'' kelimesinde şu an üçüncü sayfa yirmibeşinci sırada bunu birinci sayfa ilk üçe sokabilirmiyiz. pm ile bilgilendirirseniz memnun olurum.

merhaba hocam tabiki sokarız. Siz yeterki isteyin. Yalnız bana site bilgilerini göndermeniz gerekmektedir.

Seo Seo Danişmanliği Bu kelimede de ilk sayfaya çıktım çıkacam az kaldı :)

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Saç Ekimi Referansımız yoldadır :) 2 hafta önce aldıgımız sacekimirehberi o r g 2. sayfada orta sıralardadır :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5