İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

..:: Son üyeye dikkaT ::..

B

besiktaslim

Misafir
bence forumda imzaları 50 karakter yapmak yerine bir not düşülse daha iyi olurdu herkez halden anlıyor burada sonuçta. bende yazıyı görünce imzamı tek domaine düşürdüm 2 site tanıtımı yapılabilir diyordusade olmak kaydıyla... yanına ufak bir yazı iliştirecektim oda olmadı anca böyle kullanıyorum imzayı :) link ve yazı olarak.

bence buna kısıtlama getirmek yerine
SEVDALAR_SOZDE_KALDI2005
gibi uzun isimlere kısıtlama gelseydi çok daha sevindirici olurdu.
SEVDALAR_SOZDE_KALDI2005 yanlış anlama ama bu forumda tasarım bozukluklarına bile neden olabilir bitişik isim biryerinden bölünemez çünkü basit html bilgisi sonuçta ya ismin sıkışıp zorunlu bir kısmı alta atılacak yada tasarımı bozacak belkide bu isimde hiçbişey olmaz.. daha uzun olsaydı !?

şu imza olayına takıldığım için yazdım aslında SEVDALAR_SOZDE_KALDI2005 seninle ilgisi yok yani 50 karaktere 2 site sığmıyor :) min 80 olsa çok güzel olurdu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5