İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda beklenen oldu ve artık Ňapolyon aktif

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceden bildiğimiz güvenilir ve 223.302.000 tl (eski okunuşuyla iki yüz yirmi üç milyar) dağıtmışlığıyla bilinen Türkiye'nin ilk izinli pazarlama platformu olan SÜPERTEKLİF uzun çalışmalar sonunda Ňapolyon ismiyle tekrar aramıza döndü.

Güvenilirlik: Ňapolyon daha önceki ismi altındayken belirtmiş olduğum 223.302.000 tl (eski okunuşuyla iki yüz yirmi üç milyar) yi nakit ödemiş ve bunların hepsinin dekontlarını kanıt olarak yayınlamıştır.
dekont11uu8.gif

695335Dekont.JPG

4834_1019149698951_1831421959_35662_5362477_n.jpg

ve daha bir sürü...

Sistemi bilmeyen arkadaşlar için biraz açıklık getireyim.

NASIL KAZANIRIM?

Profil bilgilerini doldur

Profil Bilgilerinizi doldurarak, hem ilgilendiğiniz markaların özel kampanyalarından haberdar olun hem de ňap kazanın.

Aşağıdaki adımları tamamlayarak Profil Bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Siteye giriş yaparak sol menüden Profil Bilgilerim'e tıklayın.

Profil Bilgilerim sayfasındaki tüm alanları sırayla doldurun.

Profil bilgilerinizi doldurduğunuzda Ňapolyon'dan 8.000 Ň hesabınıza yüklenir. Profil bilgilerinizi üye olduktan sonra ilk 1 ay içinde doldurduğunuzda ekstra 1000 Ň kazanırsınız.

Katılım göster

Ňapolyon'dan size gönderilen her reklam e-mailine ve anketine katılım gösterdikçe ňap kazanırsınız. Üyelik dereceniz yükseldikçe, kazandığınız ňaplar katlanarak artar.

Bir üst üyelik derecesine nasıl geçebileceğinizi öğrenmek için tıklayın.

Reklam mesajlarını oku/tıkla

Profil bilgilerinize uygun olan markalardan yalnız size özel kampanya e-maillerini okuyun, ňap kazanın. Reklam görseline tıklayın, daha çok ňap kazanın.

Ňapolyon tarafından gönderilen e-maillerin gelen kutunuza problemsiz ulaşması için; [email protected] adresini, "Güvenli" olarak işaretleyin veya adres defterinize ekleyin.

Ňapolyon'a kayıtlı olduğunuz e-mail adresinize gelecek reklam mesajlarını açarak okuyun.

Gelen e-mailleri okuyarak ňap kazanabilmeniz için resim dosyalarını görüntüleyin.

Gelen e-maildeki reklam mesajları hakkında daha detaylı bilgi alarak avantajlardan
yararlanmak ve daha çok ňap kazanmak için e-maildeki resme tıklayın.

Kişiye Özel Banner (İnteraktif banner)

Siteye giriş yapın.

Sizin profil bilgilerinize uygun tam sayfa marka bannerını açılır pencerede görerek ňap kazanın.

Gördüğünüz reklam mesajları hakkında daha detaylı bilgi almak ve avantajlardan yararlanmak için Kişiye Özel Bannerdaki görsele tıklayın.

Mobil mesaj

Ňapolyon tarafından, Profil Bilgilerinize uygun olarak cep telefonunuza gönderilen reklam mesajını okuyun, ňap kazanın.

Anket doldur

Ňapolyon'da markalar fikirlerinizi önemsiyor. Size özel gönderilmiş olan anketleri doldurun, hem markaların stratejisinde söz sahibi olun, hem de ňap kazanın.

Bunun için, gelen anket e-mailindeki linke/resme tıklayın.

Açılan sayfadaki soruları eksiksiz doldurun.

refsiz link :(

Davetiye isteyenlerin pm olarak e-mail adresini yollaması yeterlidir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
232 bin tl nin hepsini koydumu dekont olarak ? Bide süperteklif domainine ne olmuşda yeni domainle girmişler :D

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
232 bin tl nin hepsini koydumu dekont olarak ? Bide süperteklif domainine ne olmuşda yeni domainle girmişler :D

evet hepsini koydu niye bilmiyorum yeni domaine taşımamışlar iki üç tanesi yetmez mi :D ve yenilikler değişiklikler ekleneceği için böyle bir uygulamaya geçmişler

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milleti birazda böyle kekleyelim demişlerdir :D

öyle yada böyle sonuçta bu siteden kazanan çok oldu arabasını bu sayede alanlar iyi bir gelir elde edenler vs.. paralarını düzenli olarak ödemediklerini kanıtlıyamadığın sürece böyle baltalayıcı laflar söyliyemezsin arkadaşım adamların kapı gibi dekontları var bir sürü bir çokda kazanan var buradan bile vardır kazananlar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
öyle yada böyle sonuçta bu siteden kazanan çok oldu arabasını bu sayede alanlar iyi bir gelir elde edenler vs.. paralarını düzenli olarak ödemediklerini kanıtlıyamadığın sürece böyle baltalayıcı laflar söyliyemezsin arkadaşım adamların kapı gibi dekontları var bir sürü bir çokda kazanan var buradan bile vardır kazananlar

Sen aldınmı para? Dekont basit.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Parayıda yanlış yazmışsın arkadakşım yeni yazılışı öyle değil:)

Ama eğer o dekontlar sahteyse baya bi başlarına bela alcakları kesin ... Baya bi suç yani , araya bi iki sıkıştırmış bile olsalar...

O dekontoları yayınladıkları tam link nerde ? Nerden aldın sen bi bakalım yollayalım garantiye nediyecek:D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ama eğer o dekontlar sahteyse baya bi başlarına bela alcakları kesin ... Baya bi suç yani , araya bi iki sıkıştırmış bile olsalar...
O dekontoları yayınladıkları tam link nerde ? Nerden aldın sen bi bakalım yollayalım garantiye nediyecek:D

Paint bile yeterli :D

tygtyg çakma trgy gibi duruyor yahu...

yorumları okudum, adamı da tanımam amaa...
süperteklif bilyoner,fırsatçıyız vb. sitelerle anlaşarak puan aktarımı olayı başlattı.ödeme almayı beklemek yerine paranızı buralarda nakit olarak kullanabilirsiniz. kaldıki ödeme yapılan pek çok insan da var piyasada. biriyle görüştüğümü hatırlıyorum ama mail adresi duruyor mu emin değilim. bulursam adamı tekrar sizlerle görüştürebilirim. bulamazsam da canım sağolsun artık :D bu arada isteyen direk şirketle de görüşebilir,sayfalarında gerekli bilgilerin olması gerek.

ayrıca eski domainin suyu çıkmadı, adamlar yeni isim arıyorlardı, kampanya yaptılar ve sonunda bilmem kaç bin lira napolyon ismini öneren kişiye verdiler. hadi iyi geceler hepinize.
başka sorusu olan konu sahibi arkadaşa sorsun, daha da olsa gelmem napolyon konusuna :D

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

arkadaşım okurken zorlukmu çekiyorsun eski yazıyor orda sen yeni yazılışı diyorsun

Paint bile yeterli :D

o tür şeylerle ancak senin gibi boş adamlar uğraşır BİRAZ MANTIKLI YORUMLAR YAPIN ŞURAYA!!

Arasında Türkiyenin en kaliteli markalarınında bulunduğu 80 e yakın şirket ve holding ile reklam anlaşması var sen diyorsun ki paint falan

yorumları okudum, adamı da tanımam amaa...
süperteklif bilyoner,fırsatçıyız vb. sitelerle anlaşarak puan aktarımı olayı başlattı.ödeme almayı beklemek yerine paranızı buralarda nakit olarak kullanabilirsiniz. kaldıki ödeme yapılan pek çok insan da var piyasada. biriyle görüştüğümü hatırlıyorum ama mail adresi duruyor mu emin değilim. bulursam adamı tekrar sizlerle görüştürebilirim. bulamazsam da canım sağolsun artık :D bu arada isteyen direk şirketle de görüşebilir,sayfalarında gerekli bilgilerin olması gerek.

ayrıca eski domainin suyu çıkmadı, adamlar yeni isim arıyorlardı, kampanya yaptılar ve sonunda bilmem kaç bin lira napolyon ismini öneren kişiye verdiler. hadi iyi geceler hepinize.
başka sorusu olan konu sahibi arkadaşa sorsun, daha da olsa gelmem napolyon konusuna :D

teşekkürler ilk defa düzgün bir yorum gelmiş

Beni eleştirilmek yıkmaz ama bilgisi olmadığı halde gereksiz atıp tutan kişilerin biraz araştırdıkdan sonra konuşmasını rica ediyorum ben size bütün dekontları burada yayınlarsam herkezin içinde özür diliyecekmisiniz he? hayır çünkü okadar laçkasınız ki yine bir bahane bulabilirsiniz...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Konu içerisinde birebir sorular ve cevaplar şeklinde tartışma sürerse en mantıklısı olur.. Direkt olarak paint vs kelimeler birazcık eleştiri dışına çıkıyor.

Konu sahibi arkadaştan ve yazan üyelerden ricam konuyu birebir atışmalara çevirmemeleri..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşım okurken zorlukmu çekiyorsun eski yazıyor orda sen yeni yazılışı diyorsun

o tür şeylerle ancak senin gibi boş adamlar uğraşır BİRAZ MANTIKLI YORUMLAR YAPIN ŞURAYA!!

Arasında Türkiyenin en kaliteli markalarınında bulunduğu 80 e yakın şirket ve holding ile reklam anlaşması var sen diyorsun ki paint falan

Beni eleştirilmek yıkmaz ama bilgisi olmadığı halde gereksiz atıp tutan kişilerin biraz araştırdıkdan sonra konuşmasını rica ediyorum ben size bütün dekontları burada yayınlarsam herkezin içinde özür diliyecekmisiniz he? hayır çünkü okadar laçkasınız ki yine bir bahane bulabilirsiniz...

Kendinle karıştırma bizi. İşi hakaret boyutuna getirme üzülen sen olursun .

Sen niye koyuyosun dekontları ver koydukları yere biz bakalım değilmi.Madem var koy ,konu açmışsın belirtmişsin.Burda istemek en doğal hakkımız , senin koymama/koyamama hakkın olduğu gibi.

223.302.000 tl (eski okunuşuyla iki yüz yirmi üç milyar)

Burda azcık ilkokul bilgin varsa yandaki rakamın ne eski nede yeni yanlış olduğunu anlaman lazım.

Ha daha fazla beni kızdırıp siteyi kişisel hedefim haline getirmek istiyosan devam et , en ufak bi hatalarıyla birlikte tarihe gömiyim...Senide laçka lafıyla birlikte.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nisan 2010 da üye olup toplam da 13 tane mesaj atan biri, buranın gediklileriyle nasıl oluyorda "CAPS ON" modunda yazı yazabiliyor ? Güzel bir paylaşım yapsa aslında yeni üye eski üye farketmez ama "siz kayıt olun buyrun bende para kazanayım" tarzındaki yaklaşımlardan zerre kadar memnun değilim... Biraz daha saygı ve biraz daha internet etiği lütfen...

Not: Allahtan italiktir, bolddur, renkli yazıdır onlar yok yoksa burası iyice frmtr ye dönecek...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
223milyarı dağıtmışlar ha?
Acaba kimin 223milyarı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Boş adam sensin uğraştığın şeylerden belli.

223milyarı dağıtmışlar ha?
Acaba kimin 223milyarı?

Saadet zinciri sitelerinde böyle 100 kişiye falan dağıtırlar altta kalan 1000000 ise neyi alır biliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5