İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda Bitti İşte WK Portal Teması Sizce Nasıl?

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WK Portal (Wordpress Kişisel Portal Teması)

Uzun zaman oldu başlayalı ama sonunda bitti diyebilirim. Psd çizimini yaparken konu açıp yorumlarınızla geliştirdiğim temayı sonunda bitirmiş bulunmaktayım bir de wordpress haliyle bakmak isterseniz son hali aşağıdaki gibi oldu:

wkportalboydanson.png

DEMO

Günlük işlerim nedeni ile benim için oldukça uzun süren yorucu ve bir o kadar da eğlenceli bir tema serüveni oldu ama sabretmeme değdi diye düşünüyorum.

Peki ne yaptım ? 5 ayrı kategori listeleme sayfası tasarımı ve bunlara özel tekil yazı sayfaları hazırladım html5 elemanlarını elimden geldiği kadar kullandım ve valid bir kodlama yaptım bir çok eklentiyi fonksiyon haline getirdim mümkün olduğu kadar az dosya boyutu ile kullanabileceğim ve çok iş yapacak hızlı bir tema yapmaktı amacım; amacıma ulaşmak için çok saatler harcadım.

Hatalarım ve gözden kaçırdıklarım için bu konuyu açıyorum lütfen yorum yapmaktan ve eleştirmekten çekinmeyin şimdiden teşekkürler

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4775

Kutu içerisine aldığım menü üst kısımda buton halinde olabilir.

Farklı Slide Showlar kullanılabilir.(Göze daha hoş gelebilecek)

Video Film Müzik Program Makale Menü görünümü değiştirilebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 4776

Buradaki olayı anlayamadım ama bu kısım geçişli bir şekilde son dakika haberleri olabilir.

Ve birazcık daha tasarımda oynayabilirsin çok göz yoruyor.

Bu yorumlarım sadece bir eleştiri emek vermişsin çok güzel ama daha güzel olması için yapılabilecekleri söyledim ben yapmakta senin elinde yapmamakta ;)

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
renk çok mu soluk?
Aylardır üzerinde çalıştığımdan bana normal geliyor ama belki de öyledir hocam

Ekli dosyayı görüntüle 4775

Kutu içerisine aldığım menü üst kısımda buton halinde olabilir.

Farklı Slide Showlar kullanılabilir.(Göze daha hoş gelebilecek)

Video Film Müzik Program Makale Menü görünümü değiştirilebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 4776

Buradaki olayı anlayamadım ama bu kısım geçişli bir şekilde son dakika haberleri olabilir.

Ve birazcık daha tasarımda oynayabilirsin çok göz yoruyor.

Bu yorumlarım sadece bir eleştiri emek vermişsin çok güzel ama daha güzel olması için yapılabilecekleri söyledim ben yapmakta senin elinde yapmamakta ;)

Vakit ayırıp incelediğin için teşekkürler kardeşim önerilerini değerlendirecem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5