İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda Ödeme!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KARGO ile riske atma paranı git bi yapı kredi şubesine 1 günde paran hesapta. 20 YTL masraf normal TR çeklerle aynı ücret.

fugitive' Alıntı:
:D bu ay türk lirası aldık bakalım elimizde patlamasında ,sırf bende bankada çek bozdurmaktan bıktığım için kargo olayına gireyim dedim eft olayı çıktı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shopyland' Alıntı:
istanbulda varmı olayı bilen yapı kredi şubesi
Bakın Olayı bilip bilmemeleri önemli değil! Çekiniz YTL ise Bankaya gideceksiniz takas yolu ile bozmak istiyorum diyeceksiniz.
Baktınız Görevli şöyle birşey düşünüyor
? Bu TRY yabancı para birimi böyle birşey duymadım.
- Genel Merkezi arayıp sorarmısınız. googleye ait TRY çekim var. bunu takas yolu ile tüm şubelerin bozabileceği söyleniyor. Ararsanız genel merkezi oradaki aarkadaşlar gerekli bilgiyi verir.
Bu arada Genel merkez aranır ve gerekli cevap alınır.
Ve normal TÜrkiye bankalarındaki YTL çeki nasıl bozduruluyorsa; Aynı işleme tabi tutulur. 1 Gün sonra paranız Hesaba geçer Eğerki hata yapılmazsa..

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çek dolar

lovemove' Alıntı:
Bakın Olayı bilip bilmemeleri önemli değil! Çekiniz YTL ise Bankaya gideceksiniz takas yolu ile bozmak istiyorum diyeceksiniz.
Baktınız Görevli şöyle birşey düşünüyor
? Bu TRY yabancı para birimi böyle birşey duymadım.
- Genel Merkezi arayıp sorarmısınız. googleye ait TRY çekim var. bunu takas yolu ile tüm şubelerin bozabileceği söyleniyor. Ararsanız genel merkezi oradaki aarkadaşlar gerekli bilgiyi verir.
Bu arada Genel merkez aranır ve gerekli cevap alınır.
Ve normal TÜrkiye bankalarındaki YTL çeki nasıl bozduruluyorsa; Aynı işleme tabi tutulur. 1 Gün sonra paranız Hesaba geçer Eğerki hata yapılmazsa..

benim çek dolar
dolarda da aynı prosedürmü

tşk

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Döviz Kuru Değeri 1,521 : 1gözüküyor bende kur. fena değil daha iyisinide yapabilirlerdi :)

dikkat ettim de sanırım google cidden düşmesini bekledi $ ın. düşmedi yükseldi yükseldi 1,55 lere çıktı gün içinde bugünde ay sonu olduu için en düşük anında yapıştırdılar ödemeyi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Oyle diyorsunda cekler birgundemş basılıyor o kadar cekin bir gunde basılcağına senin aklın yatıyormu hic :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi