İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sonunda yemre v.4 Teması Satışta !

yemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemre-v4-temasi.jpg

Birçok arkadaşın ısrarla istediği temayı artık satışa çıkartıyorum. Temayı kendim için hazırlamıştım, çok kullanışlı ve kusursuz bir tema benim için.

Kişisel olarak kullanacak olanlar için çok güzel bir tema olduğunu düşünüyorum. Eğer tasarım konusunda benim gibi takıntılı biriyseniz takıntılardan kurtaracak bir tema diyebilirim :)

Temanın aklıma gelen özelliklerini kısaca yazıyım ;

- Diğer temalar gibi full xhtml-5 valid bir tema. / test

- Tüm tarayıcılarda sorunsuz görüntü.

- Birçok arkadaşın kullanacağı fotoblog ve miniblog alanları
Fotoblog alanında son eklenen resimler sidebar alanında mini slider şeklinde geçmektedir.

Mini blog yine ana sayfada son eklenen iki yazıyı göstermektedir.

- Foto blog kategorisi için geniş sayfa şablonu hazırlanmıştır. Bu kategoriye eklenen resimler, diğer yazılardan farklı olarak geniş sayfada görüntülenmektedir.

- 3 ayrı kategori şablonu vardır.
  • Müzik / video / fotoblog vs kategorileri için / örnek
  • Web kategorisi için / örnek
  • Normal kategori şablonu / örnek

Bu kategori şablonlarını isteyen istediği kategoride kullanabilir. Demo’da deneme amaçlı eklenmiştir.

- Minimal tasarımları sevdiğim için, font boyutu vs rahatsız edici olmasın diye yazı iç sayfalarına yine yazı boyutlarını ayarlamak için kısayol yerleştirdim. / örnek görüntü

- Aynı şekilde yazılar arası geçiş için kısayol tuşları mevcut. / örnek görüntü

-Anasayfa da eski yazıların unutulup gitmemesi için rastgele yazıları yerleştirdim.

- Anasayfa en alt kısmında 2 adet tab blok bulunmaktadır. Bu blokları da hangi kategoriler için kullanmak istiyorsanız kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Bu iki tab blok için normal ve resimli listeleme seçeneği mevcuttur.

- Sidebar alanında bulunan kategorileri de iconları değiştirerek, istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

- Tema için video alanlarında mp3,mp4,youtube videolarını oynatabilmeniz için jw-player temaya eklenmiştir.

- Yazı iç sayfalarının metin örneklerine buradan bakabilirsiniz. / örnek

- Fotoblog sayfası / örnek
Fotoblog sayfasında alt bölüme rastgele, o kategoriye ait karikatürler gelmektedir.

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar, unuttuklarım için demo’yu inceleyebilirsiniz :)

Tema Fiyatı 50 TL‘dir. Bu tema için gayet iyi olduğunu düşünüyorum :) Kurulumda sıkıntı yaşayacak olanlar için kurulumu kendim yapmaktayım. Kurulumu anlatan bir belgeyi de yine tema ile göndereceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5