İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sony android tabletler geliyor

techtakip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sony-Android-tablet-1234.png

Japon teknoloji devi Sony sonunda tablet piyasasına adım atıyor hem de Android işletim sistemiyle!

Şu sıralar hareketlenen tablet piyasası taklit bir çok yapımın ortasında kalmış durumda fakat yine de pazarda sözü geçen iki firma var Apple ile Samsung. Gerek akıllı telefonlar gerekse tablet piyasasında suskun kalan Sony sonunda atağa kalkıyor hem de yanına Android'i alarak. Sony CEO'su Howard Stringer'ın yaptığı açıklama Sony Android tabletin çok yakında pazara dahil olacağı yönünde. Henüz net bir bilgi verilmese de. Edinilen birkaç bilgi mevcut. 9.4 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak tablet; Sony'nin popüler oyun konsolu PlayStation'un akıllı telefonlara entegresinden sonra tablet piyasasınada entegresi karşımıza çıkıyor. Tablet PlayStation One oyunlarına destek verecek.

Sony-Android-tablet-12345.jpg

Google Honeycomb işletim sistemi ile çalışacak tablette PlayStation yazılımı için çalışmalar sürüyor. Android 2.3 ve üzeri sistemlerde bu desteği göreceğiz. Büyük bir titizlikle üzerinde çalışılan tablet hem tablet deneyimi hemde oyun konsolu keyfini bir arada sunacak. Sony Android tabletin bu yılın sonunda satışa çıkacağı söyleniyor.

KAynak için TIKLAYINIZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5