İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sony'den FZ serisi

haberci02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sony'den FZ serisi
53246.jpg

Sony FZ serisi ile laptop piyasasında büyük bir sükse yaptı.
Sony FZ serisi ile laptop piyasasında büyük bir sükse yaptı.

Blu-ray Disk Sürücü entegrasyonuna sahip dünyanın ilk dizüstü bilgisayarını piyasaya süren Sony, FZ Serisi ile HD kalitesini sağlıyor.

FZ Serisi, HD içeriğini düzenlemeye yetecek güce sahip en son Intel Centrino Duo işlemcisi ve üstün performans sağlayan HD şifre çözücü donanımlı NVIDIA GeForce teknolojisi ile fark atıyor.

İşte FZ Serisi Teknik Özellikleri:

Model =VGN-FZ21M

İşletim Sistemi = Orjinal Windows Vista® Home Premium

CPU =Intel® Core™ 2 Duo T7250 2GHz

RAM = 2GB DDR2 SDRAM

HDD = 200GB

Grafikler = NVIDIA® GeForce® 8400M GT GPU, 1023MB toplam grafik hafızası ve 256MB paylaşımsız video hafızası

Optik = Blu-ray Disk™ Combo sürücü

Ekran =X-black LCD 15.4-inç WXGA 1280 x 800

Özel kontroller =AV butonları

Kablosuz =Intel® kablosuz LAN 802.11 a b g n (Draft 2.0), Bluetooth

Ağırlık =2.8kg

Yazılım içeriği =Adobe® Reader® 8.1, Adobe Standard 8, Microsoft® Works 8.5, Microsoft® Office Trial 2007 (60 days Try & Buy), Adobe Premiere Elements 3, VAIO Content Importer / Exporter, WinDVD BD 8.0 for VAIO, Adobe Photoshop Elements 5, Google Picasa, Easy Media creator 9, Click to DVD® 2.6

Ebatlar =355.8 x 24.9 – 34.5 x 254.4mm (W x H min – max x D)

Model =VGN-FZ21Z

İşletim Sistemi =Orjinal Windows Vista® Home Premium

CPU =Intel® Core™ 2 Duo T7500 2.2GHz

RAM =2GB DDR2 SDRAM

HDD =300GB

Grafikler =NVIDIA® GeForce® 8600M GS GPU, 1023MB toplam grafik hafızası ve 256MB paylaşımsız video hafızası

Optik =Blu-ray Disk™ sürücü (Blu-ray Disk Yazıcı)

Ekran =Yeni nesil geniş renk gamına sahip, BRAVIA teknolojisine has Çift Lamba aydınlatmalı X-black LCD 15.4-inç WXGA 1280 x 800

Özel kontroller =AV butonları

Kablosuz =Intel® kablosuz LAN 802.11 a b g n (Draft 2.0), Bluetooth

Ağırlık = 2.8kg

Yazılım içeriği =Adobe® Reader® 8.1, Adobe Standard 8, Microsoft® Works 8.5, Microsoft® Office Trial 2007 (60 days Try & Buy), Adobe Premiere Elements 3, VAIO Content Importer / Exporter, WinDVD BD 8.0 for VAIO, Adobe Photoshop Elements 5, Google Picasa, Easy Media creator 9, Click to DVD BD® 3.0

Ebatlar =355.8 x 24.9 – 34.5 x 254.4mm (W x H min – max x D)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sony bir projeyi bir kaç yıl düşünen bir firma. HP ile kıyaslandığınde HP 100 model çıkartırken bunlar 10 model çıkartıyor ama çıkarttıkları ürünlerin sonuna kadar arkasında duruyorlar.
Fakat fiyatları birçok Dünya ülkesinde Euro bazından olduğu için biraz el yakıyor ve ciddi oranlarda seri üretim yapmadıkları içinde piyasadaki arz oranına göre, biraz uçuk fiyatları oluyor haliyle. Üstelikte piyasa fazlası mallarıda kalmadığı için fiyatları teknoloji düşsede büyük oranda bir düşüş göstermiyorlar.
Ama görüntüleme sistemleri devi olan bir firma ve piyasa arzlarına + bu tür elektronik üretimlerinde güncel teknolojiye uzak kalsalarda asla yere gelmeyecek bir firma.

Eminim oranlarıda bu standartlardadır ve uzun bir süre sizi mutlu ederek siz sıkılana kadar asla sizi yarı yolda bırakmazlar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben memnunum. Fz11m şu anda tek sorunumuz 100gb hdd. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5