İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorf.net dizin sitesi - Site eklemeler tanıtım yazılıdır.

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar

Pagerank 3 dizin sitesi http://sorf.net aktif yayına başlamıştır.

Sitede üyelik seçeneği yoktur forumu doldur ve gönder mantığına dayanmaktadır.

Eklemelerde düzenleme yapılması istenmesi durumunda mail olarak iletişim sağlanmaktadır. (Sebebi ise marez, telif hakkı ihaleli vs gibi şeylerin dizin üzerinden yapılmasını önlemektir.)

Site eklemek basit olduğu gibi siteler için tanıtım yazılarıda eklenmektedir.

Site tamamen lisanslı olması yanı sıra eklenen siteler editor onayından geçmektedir. Siteler incelendikten sonra kabul edilmekte veya edilmemektedir.

Sitenize kod eklemek gibi bir zorunluluğu olmadığı gibi öyle bir özelliğide bulunmamaktadır.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıklama kısmına 400 kelime istiyor site eklemek için. Biraz fazla değil mi?

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açıklama kısmına 400 kelime istiyor site eklemek için. Biraz fazla değil mi?

Sitenizi tanıtabileceğiniz en düşük kelimedir.
Sorf.net sadece siteler için dışarıya link vermek istemiyor aynı zamanda siteler hakkında bilgiler vererek ziyaretçileri doğru sitelere yonlendirmek istiyor.

Fazla olup olmadığı elbette tartışılır ama sitelerin tanıtılması bakımından oldukça ideal olduğunu da düşünüyoruz.

En azından diğer dizinler gibi siteni ekle çık mantığı yerine daha kaliteli dizinler oluşturmak adına yeterli diye görmekteyiz.

Bu şekilde düşünülürse de yine 400 karakter fazla mı olur ?

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amaç kaliteli bir hizmet ise tabi ki değil, yalnız bizlerde ki mantık gir, ekle, 3 kelime desc gir çık olduğu için gözüme fazla gözüktü bi an :) Güzel bir sistem, hayırlı olsun.

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Amaç kaliteli bir hizmet ise tabi ki değil, yalnız bizlerde ki mantık gir, ekle, 3 kelime desc gir çık olduğu için gözüme fazla gözüktü bi an :) Güzel bir sistem, hayırlı olsun.

Bir çok kişide bu mantık haklısınız ama ciddi anlamda siteleri ile ilgilenen kişilerin bu sekilde düşündüğünüde düşünmüyorum elbette :)

Gir ekle çık yapılan bir çok siteler ya yayından kaldırılıyor veya içerik değiştiriyor.

En azından bir projede kafa yorup budur bunu yapacağım böyle olacak düşüncesiyle kararlı ve istikrarlı siteler için hizmet sunmak ciddi anlamda yapılan maddi manevi emeklere değiyor.

Ben teşekkür ederim.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam ben parasepeti u ekledim ama blog hizmetleri bölümüne onu onaylarsanız bölümü finans olarak değiştirirseniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5