İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru???

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sitemiz beli yerlerine google reklamlari koydum fakat her zmn onlar cikmiyor..
Sanki bole o andaki icerige gore reklam cikiyo gibi bisiler oluyo hakkaten ole mi
bide eger oelyse icerigi nasil arttirabiliris

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Adsense reklamları içeriğe göre çıkar. İçeriği arttırmak senin elinde, önce bir konu belirlersin sonra geçersin bilgisayar başına tıkır tıkır yazarsın.

İyi para kazanmak istiyorsan tek konu seç ve kaliteli içerik sağla. Her şeyden ekleme sitene.

Sanıyorum biraz deneyimsizsin o yüzden söylüyorum bunu, "sakın ama sakın" hile yapma. Uzun vadede daha çok kazanırsın

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabret ve sabretigin seyin karsini al ve yaptigin guzel seyin karsiligi caper arkadasin bahsetigi gibi asla ve asla hile yapma yaparsan bugun fazla alirsin ama yarin elbet atilirsin. Reklamlar bazen cikmiyor soru uzerine cikiyor ozaman icerige göre reklam bulamiyor ondandir ama ilerde elbet cikar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5