İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorular.biz teması satılık 5 kişiye

LeYFeaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sorular.biz sitem için yaptığım temayı satıyorum, ilgilenenler pm ile mesaj atsın ben 50 tl fiyat düşünüyorum, lisanslama yapamadım, temanın bir çok yerinde ingilizceden entegre olduğu için ingilizce yazı olabilir. bunları göz önüne alarak 50 tl fiyat biçiyorum...

ilgilenenler ve ciddi alıcılar lütfen yazsın

Hem Hızlı, Hem sade, Hem kullanışlı, göz yormayan mükemmel tema...​

arkadaşlar, ing. olarak bir sürü wrz mevcut fakat içlerinde bir sürü hata mevcut, deneyip görebilirsiniz ve isteklerinizi karşılamaz, ben kendi sitem için yapmış olduğum ve kendi isteklerime göre şekillendirdiğim ve sizinde hoşunuza gidebilecek olan temamı satışa sunacağım...

www.sorular.biz teması, gördüğünüz şekildedir, üye olup detaylarada bakabilirsiniz...

Üye olmayan sadece soru soramıyor, yorum yapıp cevap verebiliyor, bunların hepsi yönetici onayından geçmek zorunda, sorularda niketim öyle...

isteyene tema ile uyumlu soru botu 10 tl ilave ile birlikte verilecektir... toplamda 60 tl.

Siz tema hakkındaki sorularınızı sorun ben yanıtlayayım, özel mesaj ile ilgili detayları sorabilirsiniz, elin yabancısına dandik temalar için bile 80-100$ arasında para ödemeyin, bence gerek yok yani, inceleyin buyrun.

Genel özellikler, aklıma gelen
  • mobil - tablet - pc uyumluluğu
  • Kategorilere göre özel arama sistemi
  • 720*90(üst alt), 300*250 125*125 125*125 reklam alanları
  • Üye olmadan yorum-cevap yazabilme
  • Son Sorular-Son cevaplar(sadece cevaplar)
  • En çok soran üyeler - Yeni üyeler
  • puana göre sıralama
  • seviyeye göre sıralama
  • raporlama sistemi
  • beğeni sistemi
  • üye panelinden raporları görme ve silme
  • 20 adet default üye iconu
  • default profil arka plan resmi(Büyük)
  • istenilen şekilde resim görüntülenebilmesi(sırayla öncelik => yüklenen resim, gravatar, default icon) hangisini yaparsanız
  • üyelerin yapmış olduğu soruları onaydan geçirme

wLN9gJ.png

başka sorularınız varsa siz sorun ben cevaplayayım

bottan bir görüntü, görüldüğü gibi otomatik zamanlanmış şekildedir, fark ettiyseniz 1 ay sonrasına zamanlanmış, mantıklı sorular
x3MyLO.png

ilgilenen arkadaşlar pm atabilir, yorum yapabilir...

ilave Yorum botu, + ilave olarak bir soru botu daha ve hepsi toplam 50 TL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5