İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sorular(hepsini toptan sordum)

A

Anonymous

Misafir
selam herkese çok soru soracağım ama kusura bakmayın..

1)amazingpopstan çek alan var mı?
2)cj mart çeki gelmeyen var mı?mail atıyorum cevap vermiyorlar.withdrawal locked yazıyor.cj kazık atmaz ama nazar değdi heralde :((
3)sms sponsorları ödeme yapıyor mu?çek alan var mı?(okuyorsan ayhan cevap verirsen sevinirim)
4)reklamz ödeme yapıyor mu?para alan var mı?ortalama kazancı ne kadar?cpm kaç?
5)6 aydır arıyorum cj'ye alternatif bulan var mı?cxc clixgalore hariç.cj gibi anında reklamverenlere üye olunabilen?25 hitle para kazanıyordum.şimdi hitimi arttırdım ama para kazanamıyorum çünkü birşey bulamıyorum.:((
6)bazı sitelerde netflipi gördüm bugün.netflip cj dışından uluslararası üyelik kabul ediyor mu ve uluslararası uye yapabiliyor muyuz?lead başı 0.75 dolar veriyor da.
7)ödeme yapan cpm sponsor bilen var mı?(turkçe + tum sitelerde yayınlatabilen)

okuyan ve cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim.

www.nakitpara.8k.com

A

Anonymous

Misafir
1) Amazingpops hakkında oldukça fazla spekülasyon yapılan bir site. Yerli sitelerden ödeme alan duymadım. Ben kullanmadığım için doğal olarak ödeme almadım. Yurtdışı tartışmalarda çek aldığını söyleyenlerin yanında çeklerinin üstüne yatıldığını iddia eden webmasterlar'da bulunmakta:( Yani tam bir qumar...
2) CJ, hile yapmadığın (veya hilen tespit edilmediği) sürece sorun çıkarmaz merak etme:)
3) SMS sponsorlarına oldukça bel bağlamış bulunmaktayım açıkcası:) Ama henüz çek almadığımı belirtmeliyim. İlk çekimi sanırım gelecek ay içerisinde alabileceğim. Türkiye'ye henüz ödemeli sms göndermediler (en azından bana) ama özellikle surbvey yolu ile iyi ödemede bulunabilirler. Ben avrupa kökenli alt üyelerimden daha hızlı kazanabileceğimizi umuyorum...
4) no comment...
5) İşin zor açıkcası:( boxfrog denenebilir belki...
6) netflip yurtdışı üye kabul ediyor ama Türkiye'ye çek yollamıyor:( CJ altında kazanabilirsin ama ödül programından yararlanamazsın şu an:(
7) Türkçe site ve konu kısıtlaması olmadan ödeme yapan ben duymadım:(

Sevgiler,
ayhan @ http://www.sanalkazanc.com

A

Anonymous

Misafir
merhaba
cevapların için teşekkür ederim.

nasıl sabit yani?neye göre para ödüyor?bir de sitede hiçbir rakam belirtilmemiş.sakıncası yoksa kaç hitle ne kazanılır biraz açıklarmısın?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5