İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorumani ile Soru Sorarak ve Cevaplayarak Para Kazan

ayselgozey

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Online ortamlarda çokça zaman geçirdiğimiz şu dönemde kolay ve hızlı para kazanmanın yollarını arar olduk. Peki, evde oturduğunuz yerde ya da işe giderken otobüste sadece soru sorarak ya da cevap vererek para kazanmak ister miydiniz? Ben de bugün denemeye başladım. Bir arkadaşımın referansını kullandım. Kendisi haftalık en az 100 lira kazanıyor. Bundan sonra benim yaptığım kazançlardan da kazanç elde edecek.

Sistem şu şekilde: Öncelikle kayıt oluyorsunuz. sorumani.com/register?ref=23523 Benim linkimle kayıt olursanız bana da faydanız olur. Çok da memnun olurum.
Sonrasında soru cevaplamaya başlıyorsunuz. Altın Sorular kategorisindeki sorular çok daha fazla kazandırıyor. Hızlı kazanmak için kendi kazanç sayfanızdaki referans linkini kopyalayarak arkadaşlarınızın da kayıt olmasını aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Linkimle kaydolan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

İyi Kazançlar.

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Teşekkürler. Deneyelim bakalım nasıl bir sistem yapmışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5